Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO Seri 3 Pinleri satın alınabilir durumda

CS:GO Seri 3 Pinleri satın alınabilir durumda

CS: GO oyuncularının sevdiği üçüncü seri pinler resmi koleksiyonu artık online olarak satın alınabiliyor. Seri 3 pinler hem fiziksel, hem de oyun içi platformda satın alınabilir durumda. Sınıf kalitesi açısından, olağanüstü iki “Kırmızı”, iki Egzotik “Pembe”, üç olağanüstü “Menekşe” ve dört Yüksek Sınıf “Mavi” koleksiyonda yer alıyor.

Bu Pin seti ilk olarak Ocak ayında ELEAGUE Major: Boston’a bireysel olarak katılarak satın alınabilirdi, ancak şimdi Valve, Seri 3 Pinlerinitüm Counter-Strike sevenleri tarafından kullanılabilir duruma getirdi. Bir Pin sipariş ederseniz, aslında bir oyun içinde olduğu gibi Blind Bag gönderilir. Açmadığınız sürece hangi Pine sahip olduğunuzu bilemezsiniz.

CS:GO’ya oyun içi içerikler gelmeye devam ediyor

Bu pinleri CS: GO profiline eklemek isteyen, ancak fiziksel bir kopya istemeyen koleksiyoncular için kozmetik ürünlerin sanal hallerini Steam topluluk pazarından satın alabilirsiniz. Satın alınan bu pinlerin sanal ile gerçeğinin arasındaki fiziksel olmasının dışındaki en büyük fark, CS:GO profilinizde “hakiki”olduğuna dair bir etiket yer alıyor.

Paylaşılan görselde, İnferno, Wildfire, Guardian 3, Easy Peasy Lemon Squeezy, Death Sentence, Hydra, Brigadier General, Canals, Welcome to the Clutch, Aces High ve Howl pinleri yer alıyor. Seri 3 pinler şu anda Steam topluluk pazarında 53 lira civarlarında satın alınabiliyor. Fiziksel sürümü ise Valve’ın mağazasında 20 dolardan satışa sunulmuş.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive