Connect with us

Espor

CS:GO’nun yeni haritası “Subzero” için geri sayım başladı

CS:GO'ya Yeni Harita Geliyor!

Uzun zamandır yeni bir haritaya kavuşamayan CS: GO nihayet yeni bir harita ile buluşacak. Tanınmış bir harita geliştiricisi tarafından hazırlanan yeni rekabetçi CS:GO haritası bu hafta yayınlanacak. Shawn “FMPONE” Snelling’i, daha önce Santorini haritasının yapımından ve Cache haritasının ortak geliştiriciliğinden tanıyorduk.

Yarın, yani 3 Mart günü yayınlanacak haritanın ismi Subzero olarak tanımlandı. Subzero, Kuzey Kutbunda bulunan bir bomba imha etme haritası. Haritada “Ayı çıkabilir, taş düşebilir” tabelaları, bir yığın radyoaktif eşya ve dev bir füze var. Ayrıca bir kutup deposunda geçen çatışmalar, bizlere Nuke haritasını hatırlattı.

Yeni CS: GO haritasında teröristlerin görünümleri de dDeğişti

FMPONE, daha önceki haritalarında olduğu gibi, Subzero’ya dar koridorlar, geniş açık alanlar ve bombalara açık görüş hatları dahil olmak üzere çeşitli görüş hatları eklemiş. Düşmanların öldürülebileceği ve oyuncuların daha iyi bir bakış açısı için yukarı Boost yapılabileceği alanları artırdığı birçok duvar da haritada mevcut.

Yeni haritada CT oyuncu modelleri aynı görünüyor, ancak Terörist oyuncu modelleri her zamanki bronz ve kahverengi kıyafetlerden çok farklı bir görünüşe sahip. Teröristler beyaz, siyah ve kırmızı berelerle karşımıza çıkıyor. Hatta bazıları pembe ve siyah renkli kayak gözlüğü takıyor.

Yarına kadar dayanamayanlar buraya tıklayarak Subzero haritasının ön erişim sürümüne ulaşabilirler.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor