Connect with us

Oyun

Cyberpunk 2077 altın statüsüne ulaştı, oyun çıkışa hazır!

Cyberpunk 2077 hem fiziksel, hem de dijital olarak çıkışa hazır

cyberpunk-2077

Birçok ertelemeyle oyuncuları üzen, uzun zamandır çıkması beklenen Cyberpunk 2077 altın statüsüne ulaştı, oyun artık çıkışa tamamen hazır.

CD Projekt Red tarafından üretilen, gelecekte geçtiği için birçok transhümanizm unsuru içeren, 2077’deki bir distopyayı anlatan oyun Cyberpunk 2077’yi uzun zamandır bekliyorduk. Night City Wire videolarıyla, sosyal medya paylaşımlarıyla oyun hakkında her geçen gün daha fazla bilgiye sahip olduk. Son ertelemeyle birlikte 19 Kasım’da çıkacağı açıklanan oyun artık altın statüsüne ulaştı, bu da demek oluyor ki Cyberpunk 2077 hem fiziksel, hem de dijital olarak çıkışa hazır.

Cyberpunk 2077 reklamı, NBA Finalleri’nde gösterildi

Bu gelişmeyle birlikte özellikle CD Projekt Red’in çalışanlarını altı gün çalıştırmaya başlamasıyla doğan “Bir erteleme daha mı geliyor?” sorusu akıllardan silinmiş, yüreklere su serpilmiş oldu. Oyunun altın statüsüne ulaşmasıyla birlikte geliştirme süreci tam olarak bitti demek yanlış olur tabii, oyunun çıkışının ardından ilk gün güncellemesi, yeni DLC’ler ve çok oyunculu gibi özellikler bekleyebiliriz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun