Connect with us

Oyun

Cyberpunk 2077 Stadia’ya da 19 Kasım tarihinde geliyor

Cyberpunk 2077, çıkışıyla birlikte Stadia’ya geliyor

cyberpunk-2077-stadia

Google’ın bulut oyun yayını servisi için çıkış tarihi şimdiye kadar belli olmayan Cyberpunk 2077, 19 Kasım’da Stadia oyuncularıyla buluşacak.

Cyberpunk 2077, çıkışıyla birlikte diğer platformların yanında Google Stadia’ya da geliyor. Stadia kullanıcıların beklediği duyuru, Night City Wire’ın 4. bölümünde geldi.

Cyberpunk 2077 Stadia çıkış tarihi

Oyunla ilgili yeni bilgilerin verildiği Night City Wire programının son bölümünde birçok konuya değinildi. Oyundaki arabaların ve motorsikletlerin detayları, seslerinin kaydı, cosplay yarışması, oyundaki stiller gibi detayların yanında programın sonunda birçok kişinin merak ettiği bir sorunun cevabı da verildi. Stadia’ya geleceği daha önce açıklanan Cyberpunk 2077’nin Google’ın bulut oyun servisinde ne zaman çıkacağı bilinmiyordu, fakat programın sonunda oyunun 19 Kasım’da diğer platformlarda olduğu gibi Google Stadia’daki çıkışını yapacağı açıklandı. 19 Kasım’da Stadia’ya çıkışını yapacak olan oyun için şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

Programda bunun yanında oyundaki stiller ve hangi sosyal grupların hangi stili kullandığı, taşıtlar ve taşıtların detaylı sesleri gibi bilgiler oyunculara sunuldu. Night City Wire’ın dördüncü bölümü, “The Diner” başlıklı yeni bir fragmanla son buldu. Fragmanda oyunun ana karakteri V bir lokantaya girdikten sonra Night City’de yükselmesi için yapması gerekenleri söyleyen bir adamı dinleyip dediklerini onaylıyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Night City Wire’ın son bölümünde paylaşılan diğer içeriklere de oyunun YouTube kanalından ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun