Connect with us

Güncel

CyberPunk 2077 Temalı GeForce RTX 2080 TI

Nvidia tarafından 77 adet üretilen özel üretim ekran kartları

2080 TI

Nvidia tarafından sınırlı sayıda üretilen özel üretim CyberPunk 2077 temalı ekran kartları, herhangi bir şekilde satışa çıkmayacak. Twitter üzerinden açıklamada bulunan Nvidia ekibi, bu özel tasarım ekran kartlarının GeForce RTX 2080 Ti modelinden yapıldığını ve sadece 77 adet üretildiğini açıkladı. Nvidia tarafından yapılacak çekiliş ile sadece şanslı kişiler CyberPunk 2077 için özel olarak üretilen bu ekran kartlarına ücretsiz sahip olabilecek.

Nvidia’nın duyurduğu bu özel tasarımlar , performans ve güç açısından temel modellerden hiçbir farka sahip değil. 77 adet üretilen bu CyberPunk temalı ekran kartının sadece tasarımının farklı ve özel olduğu belirtiliyor. Şüphesiz bütün oyun severlerin sahip olmak isteyeceği bu ekran kartı, Nvidia tarafından düzenlenecek özel bir çekiliş ile sahipleriyle buluşacak. Ancak çekilişe katılan ülkelere sınır koyulmuş ve ne yazık ki Türkiye bu çekilişe katılamıyor.

Nvidia’nın bu özel üretim ekran kartına sahip olmak için, ilk olarak hemen yukarıda bulunan tweeti retweetlemek gerekiyor.

Bir cümle kurup arkadaş etiketlemek ve “#RTXOn” etiketini kullanmak da gerekiyor. Ne yazık ki çekilişe katılabilen ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor.

Eğer ki seçilirseniz hem siz hem de etiketlediğiniz kişi birer adet ekran kartı kazanıyor.

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Güncel