Connect with us

Oyun

Cyberpunk 2077’den yeni fragman: The Diner

Cyberpunk 2077, yeni fragmanıyla karşımızda

the diner

Oyunla ilgili bilgiler verilen program Night City Wire’ın dördüncü bölümü, Cyberpunk 2077’nin yeni fragmanı olan The Diner ile son buldu.

Cyberpunk 2077, yeni bir fragmanla oyuncuların karşısına çıktı. 19 Kasım’da bizlerle olacak olan oyun hakkında birçok yeni bilginin verildiği program Night City Wire’ın dördüncü bölümünde arabalar ve motorsikletlerle ilgili detayların yanısıra oyundaki sosyal grupların tarzlarından bahsedilmişti. 19 Kasım’da oyunun Stadia çıkışının da gerçekleşeceğinin belirtildiği program, yeni bir fragman olan The Diner ile son buldu. “Lokanta” anlamına gelen bir başlıkla paylaşılan fragmanda ana karakterimiz V bir lokantaya giriyor ve ona Night City’de yükselmesi için ne yapması gerektiğini söyleyen bir adamı dinleyip “Varım.” diyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077’nin haritası ortaya çıktı

Cyberpunk 2077: The Diner

+Ne istiyorsun şimdi? Süper bir araba mı? Büyük bir ev mi? Bu şehre hükmetmek istiyor musun? O zaman geliştirme almadan hiçbir yere varamazsın. Daha hafif bir dokunuşa, daha güçlü bir omurgaya ihtiyacın var. Çünkü Night City’i ele geçirmek kolay olmayacak. 

-Varım.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun