Connect with us

Oyun

Cyberpunk 2077’nin 1.05 yaması konsollar için çıktı

Yama, bilgisayar için de yakın zaman içinde gelecek

Cyberpunk 2077 güncellemesi

Sorunlu bir çıkışla oyuncuları memnun edemeyen Cyberpunk 2077’nin 1.05 yaması Xbox ve PlayStation’lar için oyunculara sunuldu.

Cyberpunk 2077, üzerinde büyük bir beklentiyle çıkıp oynanış ve hikâye açısından beklentiyi boşa çıkarmamış olsa da teknik anlamda çok problemli bir oyun olarak sunulmuştu. Oyunun teknik problemleri özellikle PS4 ve Xbox One konsollarında kendini göstermiş, PC oyuncuları da konsolcular kadar olmasa da çileden çıkmıştı. Oyuna gelen ikinci hızlı güncelleme için detaylar paylaşıldı. Cyberpunk 2077’nin 1.05 yaması konsollar için çıktı, PC oyuncularının ise biraz beklemesi gerekecek.

Xbox Cyberpunk 2077 satın alan herkes için ödeme politikalarını genişletiyor!

Cyberpunk 2077’nin 1.05 yaması

Yeni güncellemeyle birlikte oyunda bulunan birçok hata düzeltilirken performans açısından iyileştirmeler de yapıldı. Çeşitli görevlerde oyuncuları çileden çıkaran birçok hata giderildi. V’nin envanterde çıplak gözükmesi, Delamain’in bütün telefon çağrılarına burnunu sokması gibi hatalar oyundan kaldırıldı. Buraya tıklayarak Cyberpunk 2077’nin 1.05 yaması için paylaşılan bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Sonraki yamalar ne zaman?

Oyunun geliştiricileri, hatalı çıkışın ardından yaptıkları açıklamayla ocak ayına kadar gelecek olan hotfixlerle oyunu yavaş yavaş düzelteceklerini; ardından biri ocak ve diğeri de şubatta olmak üzere iki büyük güncellemeyle Cyberpunk 2077’yi çok büyük oranda oynanabilir kılacaklarını belirtti. Oyundan tam performansı almak isterseniz ikinci büyük güncellemeye kadar beklemenizi öneririz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun