Connect with us

Güncel

Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan Kaldırdı

Tüm oyuncuları kapsayan bir geri ödeme formu oluşturan teknoloji devi, Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan da kaldırdı.

Cyberpunk 2077

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen Cyberpunk 2077‘yle ilgili tartışmalar bir türlü sona ermiyor. CD PROJEKT RED’in yıllardır üzerinde çalıştığı oyun ne yazık ki hatalarla çıktı. Oyun, en güçlü PC sistemlerinde bile güçlükle çalışırken, Xbox One ile PlayStation 4 için oyunda istenen performansın yanına bile yaklaşılamıyor. Konuyla ilgili olarak teknoloji devi Sony, yeni bir karar verdiğini duyurdu.

Sony, normal koşullarda bir iade politikasına sahip değil. Yani PlayStation Store üzerinden aldığınız bir oyunu iade etmek, pek de mümkün olmuyor. Ancak Sony, PlayStation 4‘te neredeyse çalışmayan Cyberpunk 2077 için bir geri ödeme sistemi oluşturup, oyuncuların para iadesinigerçekleştirmişti. Şirket şimdiyse, PlayStation 4 sahiplerinin Cyberpunk 2077 alamamasını sağlıcak bir adım attı.

Sony, resmi oyun mağazası üzerinden alınan Cyberpunk için, tüm oyuncular için bir geri ödeme formu hazırladığını açıkladı. Oyunculara tatmin edilesi bir deneyim sunmak için elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen Sony, Cyberpunk konusunda hiçbir oyuncunun mağdur olmayacağını ifade etti. Böylelikle Cyberpunk’ı PlayStation Store üzerinden satın alan tüm oyunculara, paraları iade edilmiş olacak.

Sony’nin Cyberpunk ile ilgili planları, sadece geri ödemeye yönelik değil. Şirket,son yılların en çok beklenen oyununu PlayStation Store‘dan da kaldırmaya karar verdi. Yani oyun, en azından sorunlar düzeltilene kadar PlayStation Store üzerindensatın alınamayacak. Sony, Cyberpunk 2077 hayranlarının sakin olması gerektiğini, ikinci bir duyuru yaparak oyuncuları bilgilendireceklerini açıkladı.

League of Legends 2020 All Star etkinliği VFŞL takımı açıklandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel