Connect with us

Overwatch

Dafran:”Overwatch League için korkunç bir dönem”

“Overwatch League bitebilir!”

Daniel "dafran" Francesca

Overwatch League’in üçüncü sezonunun başlamasına 2 hafta kala maçları artık YouTube’da yayınlayacağını duyurması Dafran’ı endişelendirmiş gibi.

Eski profesyonel oyuncu ve şimdiki günlerde yayıncı olan Daniel “Dafran” Francesca, Overwatch League’in yayınlarını Twitch’ten YouTube’a taşıması hakkında konuştu. “Şaşırabiliriz. YouTube’da çok fazla salak var. Ayrıca bu Overwatch League’in tamamen bitmesine de neden olabilir. Evet, Overwatch League tamamen bitebilir. Bitebilir derken 50 bin izlenir.” şeklinde konuşan yayıncı sözlerini şu şekilde noktaladı “Overwatch League için korkunç bir zaman. YouTube’a taşınmak sadece, dostum, monkaS… Göreceğiz.”

Activision Blizzard bu sene Google ile birkaç yıllık yayıncılık anlaşması yaptığını açıklamıştı. Buna Call of Duty League’den tutun Hearthstone’a kadar tüm Blizzard oyunları dahil.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overwatch