Connect with us

Espor

Daha önce HWA forması da giyen Scarlet’in yeni takımı OpTic Gaming Academy oldu

HWA formasıyla Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden Avusturyalı orta koridor oyuncusu Scarlet’in yeni sezondaki takımı OpTic Gaming Academy oldu.

Bir dönem ülkemizde HWA Gaming formasıyla da izlediğimiz orta koridor oyuncusu Scarlet, yeni sezonda OpTic Gaming Academy adına mücadele edecek.

Gelecek sezon NA Academy 2019 liginde mücadele edecek olan OpTic Gaming Academy, kadrosuna transferler yapmaya devam ediyor. Kadrosunda geçtiğimiz sezondan 2 oyuncu bulunduran ekip, dün açıkladığı 3 transferle birlikte ilk 5’ini tamamladı. OpTic Gaming Academy, Avusturyalı orta koridor oyuncusu Scarlet ile birlikte ormancı Dardoch ve nişancı Asta’yı da kadrosuna kattı. Geçtiğimiz sezondan kadroda kalan isimler ise Çinli destek oyuncusu Gate ve üst koridor oyuncusu Allorim.

Kariyerine 2017 yılının Mayıs ayında başlayan Scarlet, hızlı bir yükselişle Haziran ayında Origen‘e transfer oldu. Daha sonrasında ise Eylül 2017- Mayıs 2018 tarihleri arasında Millenium forması giydi. Millenium’dan ayrıldıktan sonra HWA Gaming’e transfer olan oyuncu, takımla birlikte 2018 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde mücadele etti. Normal sezonda dördüncülüğü elde eden HWA, playofflarda ise 5-6. sırada yer aldı.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor