Connect with us

Güncel

DAMWON Gaming üst koridoru Nuguri’ye pnömotoraks teşhisi kondu!

LCK şampiyonu DAMWON Gaming üst koridoru Nuguri hastaneye kaldırıldı!

Nuguri DAMWON Gaming

DAMWON Gaming‘in birkaç saat önce yayınladığı duyuruya göre üst koridor oyuncuları Nuguri, akciğer çökmesi sebebi ile hastaneye kaldırıldı!

Tecrübeli üst koridor oyuncusu Nuguri, akciğer çökmesi olarak da bilinen pnömotoraks nedeni ile ameliyata alındı. Nefes darlığı yaşadığını belirten oyuncuya hastanede yapılan tetkikler sonucunda bu teşhis konuldu. Teşhisin hemen ardından oyuncu ameliyata alındı.

Operasyonu başarı ile geçen oyuncu Dünya Şampiyonası‘nda takımını bir hafta yalnız bırakmak zorunda kalacak. DAMWON Gaming 11 Eylül‘de Çin‘e gidiyor olacak. Fakat Nuguri hastaneden 13 Eylül‘de taburcu olacak. DAMWON Gaming menajerinin verdiği bilgiye göre oyuncu takımına tam bir hafta sonra katılacak.

Sergen “Broken Blade” Çelik: Sonunda başarabildik

2020 Dünya Şampiyonası 25 Eylül‘de başlayacağı için Nuguri resmi maçlara geç kalmayacak. Fakat rekabet seviyesinin üst düzey olduğu bu etkinlikte takımı ile birlikte 1 hafta eksik çalışacak olması takımı etkileyebilir.

Başarılı oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Benzeri durumların mümkün olduğunca yaşanmamasını temenni ederiz.


Gamify Valorant Turnuvası Şampiyonu FastPay Wildcats oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel