Connect with us

Espor

Dark Passage.Dominos Yaz Mevsimi için ciddi değişiklikler yaptı

Dark Passage kötü gidişatı durdurmak için hazırlıklara başladı. Deneyimli ekip birçok oyuncuyla yollarını ayırdı.

2018 Kış Mevsimi‘ne hızlı giriş yapanlardan biri de Dark Passage.Dominos ekibiydi. Yaptıkları transferlerle büyük ses uyandıran kulüp lig aşamasında beklediği sonuçları alamadı. Ligimizde yer alan en köklü kulüplerden biri olan Dark Passage, Kış Mevsimi’ni ligde 5. sırada bitirirken playoff’larda çeyrek finalde elendi.

Bazı oyuncuların disiplinsiz ve ciddiyetsiz hareketleri gibi sebeplerle istediği sonuçları alamayan Dark Passage hazırlıklara başladı. Yaz Mevsimi’nde kupa hasretine son vermek isteyen kulüp yaptığı açıklama ile oyuncuların durumları hakkında bilgi verdi.

Dark Passage.Dominos Yaz Mevsimi’ne sadece Japone ve takım koçu Morning ile devam edecek.

Deneyimli kulüp yaptığı açıklama ile takımın güncel kadrosunda olan değişikliklerden bahsetti. Kış Mevsimi’nde forma giymiş olup Yaz Mevsimi’nde forma giyecek olan sadece iki isim bulunuyor. Bunlar da takımın destek oyuncusu Japone ile takım koçu Morning.

Kulübün tecrübeli oyuncuları Marshall ve Ruvelius yedeğe çekilirken TRY ile yollar ayrıldı.

Ligde gösterdikleri performans ile bekleneni veremeyen Ruvelius ve Marshall Yaz Mevsimi için yedeğe çekildi. Disiplinsiz ve iletişim sıkıntıları olduğu düşünülen bu iki oyuncu lig aşaması boyunca taraftarlar tarafından çok eleştirilmişti. Bu haberin yanı sıra bir haber de orta koridordan geldi. Takıma sonradan dahil edilen TRY ile sözleşme yenilenmeyecek. Bu sebeple Yaz Mevsimi’nde bu üç ismi Dark Passage formasıyla görmeyeceğiz.

Dark Passage.Dominos takımının yıldız ismi KaKaO artık takımda yer almayacak.

Lige gelen en kariyerli oyunculardan biri olan KaKaO artık Türkiye’de forma giymek istemediğini belirtmiş ve bu sebeple kendi isteğiyle yedek konumuna geçmiş bulunuyor. Gösterdiği performansla birçok izleyiciyi etkileyen KaKaO takımda yaşanan sıkıntılardan şikayetçi gibi görünüyordu. Yıldız isim büyük ihtimalle yaşadığı sıkıntılar sebebiyle Türkiye’de forma giymek istemedi. Bu sebeple Yaz Mevsimi’nde KaKaO‘yu görmeme ihtimalimiz çok yüksek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor