Connect with us

Espor

Dark Passage espor LoL akademi takımı başvuruları başladı!

Dark Passage espor LoL akademi takımı başvuruları başladı!

Dark Passage 2020 TCL Kadrosunu Duyurdu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk liginin sevilen takımlarından Dark Passage espor lol akademi takımı için oyuncu başvurularını başlattı. Başarılı takım Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderiyle akademi takımına yeni oyuncular aradığını resmi olarak duyurdu.

Akademi takımı başvuruları, espor sektöründe oyunculuk anlamında kendini geliştiren ve bir espor oyuncusu olmak isteyen genç yetenekler için büyük öneme sahip. Bildiğiniz gibi akademi takımında oynayan oyuncular ana takıma yükselebilir. Ya da buradaki başarısı görülen oyunculara farklı takımlardan teklif gelebilir.

Özellikle ülkemizdeki espor sektörüne oyuncu yetiştirilmesinde büyük öneme sahip akademi takımı başvuruları, espor sektöründe kariyer yapmak isteyen oyuncular için kaçınılmaz bir fırsattır. Dark Passage gibi eski ve güçlü bir organizasyon da League of Legends kariyerine başlamak isteyen oyuncular için şu an da başvurular açık. DP Twitter üzerinden sadece üst koridor ve orta koridor oyuncuları için gönderiler paylaştı ancak büyük ihtimalle bütün koridorlar için yeni oyuncu arıyorlar.


İlginizi Çekebilir:

LPL ve LCK, 2020 Sezon Ortası Kupası’nda karşı karşıya gelecek

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor