Connect with us

Güncel

Dark Souls 3 artık Xbox Series X/S’de 60 FPS’de çalışıyor!

Dark Souls 3, Microsoft’un FPS Boost güncellemeleri ile birlikte, Xbox Series X/S’de artık 60 FPS’de çalışıyor! Detaylar haberimizde!

Dark Souls 3, Microsoft’un FPS Boost’u sayesinde, Xbox Series X/S’deki Dark Souls 3 artık 60 FPS’de çalışacak.

Xbox tarafından Twitter’da yayınlanan bu ücretsiz güncelleme artık tüm Xbox Series X/S sahipleri tarafından kullanılabilir. Bu FPS Boost yükseltmesinden en iyi şekilde yararlanmak için Microsoft, güncelleme tamamlandıktan sonra konsolunuzu yeniden başlatmanızı öneriyor.

Eurogamer tarafından belirtildiği gibi , bu yükseltme Dark Souls 3’ü PS5’te görülen performans seviyelerine yaklaştırıyor. Dark Souls 3, geriye dönük uyumluluk sayesinde oyunu Sony’nin en yeni konsolunda 1080p/60 FPS’de sabit çalıştırılabiliyor. Xbox Series X/S sürümü hala yalnızca 900p’ye kadar çözünürlüğü destekliyor fakat 60 FPS’in öncekinden çok daha akıcı bir deneyim sağlayacağı açık bir gerçek.

Bu FPS Boost, yükleme sürelerini kısaltan Xbox Series X/S’nin SSD sabit diskleriyle birlikte, oyunun konsollardaki performans eşitsizliği nedeniyle ertelenmiş olabilecekler için başka bir görünüme sahip.

Dark Souls 3, artık Skyrim, Fallout 4, Fallout 76, Yakuza 6, Alien: Isolation, Metro: Last Light ve çok daha fazlasını içeren bir liste olan Xbox Series X/S’de FPS Boost’u destekleyen oyunlar arasına katıldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel