Connect with us

LoL

Dark Waters Diana ve Vladimir kostümlerinin görsel efektleri ortaya çıktı

Dark Waters Diana ve Vladimir kostümleri görücüye çıktı.

Dark Waters Diana ve Vladimir kostümlerinin görsel efektleri, kostümlerin ortaya çıkmasından 2 hafta sonra nihayet PBE’de ortaya çıktı.

Hayranların kostümlerin ilk ortaya çıkışından itibaren, teması ve neler yapabileceği hakkında büyük merak içerisindeydi. Ve görünen o ki boşuna beklememişler. Çünkü bu görsel efektler gerçekten harika.

Dark Waters Diana

İlk bakışta dikkat çeken ilk şey Dark Waters Diana’nın yeteneklerinin koyu mavi renginden oluşması. Yeteneklerinin tamamı kendine has bir efekte sahip ve diğer Diana kostümlerinden farklı. Özellikle Hilal Saldırısı(Q Yeteneği) için yapılan efekt gerçekten hayranlık uyandırıyor.

 

Dark Waters Vladimir

Bu kostümde ise mavi ve turkuaz renklerine ağırlık verilmiş. Yani klasik kırmızı Vladimir’den kurtuluyoruz da diyebiliriz. Onun dışında bu kostümde Vladimir her yeteneğinde kostüme has bir efekte sahip olacak. Geri dönerken de kendine has hareketler sergileyecek.

 

Dark Waters, 8.11 yamasında yayınlanan yeni bir kostüm çizgisidir. Her iki kostüm de resmi olarak yayınlanmadan önce PBE’de denemek için hazır durumda.

Her iki kostüm de base’lerine geri dönerken karanlık su ortaya çıkartıyor ve kendilerini bu suyun içine atıyorlar. Ortaya ise muhteşem bir görüntü çıkıyor. Her ne kadar Diana’nın görsel efekti sadece nehirden oluşsa da, Vladimir’in efektinde suyun altından ellerin çıktığını görüyoruz.

Dark Waters Vladimir, şampiyonun 2015’de yayınlanan son kostümünün ardından gelen 9. kostümü. En son 2015 yılında Akademi Vladimir, Ekko, Darius ve Ahri’nin akademi kostümleri ile beraber yayınlanmıştı.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL