Connect with us

Fortnite

Deathstroke Fortnite kostümüne çok yakında kavuşacak

Yeni bir süper kahraman daha Fortnite’a katılıyor.

Deathstroke Fortnite

Veri madencileri tarafından ortaya çıkartılan bilgiler Deathstroke Fortnite kostümünün çok yakında karşımıza çıkacağını müjdeliyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni sezonun başlangıcı ile birlikte adeta bambaşka bir çağa adım atmış olan Fortnite‘ta hiçbir şey yeni işbirliklerinin önüne geçemiyor. Adaya yeni adam atan isimlerden ilki Lara Croft olduktan sonra sırada yepyeni bir DC işbirliği var gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde veri madencileri tarafından ilk ipuçları bulunan yeni DC işbirliği oraya çıkan yeni verilerle neredeyse kesinleşmiş oldu.


Güvenilir veri madencilerinden olan ShiinaBR tarafından yapılan sızıntı sevilen DC karakterlerinden Deathstroke’un Fortnite içerisinde kendi kostümüne sahip olacağını ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra yeni bir Harley Quinn kostümü görmemiz de olası görünüyor. Sıradaki DC işbirliğinin karşımıza başka hangi kostümleri çıkartacağını ise bekleyip göreceğiz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite