Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Dedikodu: ex-Space Soldiers oyuncuları için büyük iddialar

BÜYÜK İDDİA: ex-Space Soldiers oyuncuları yurt dışına gidiyor olabilir.

Space Soldiers yönetimiyle yaşadıkları problemlerden sonra yeni takım arayışına geçen oyuncular, yurt dışından bir organizasyon ile anlaşmak üzere olabilir.

Uzun süredir yönetimle araları bozuk olduğundan dolayı profillerini de karartan oyuncular, bunca zamandır bir anlaşma arıyorlardı. Ancak Space Soldiers yönetimi ile bir türlü anlaşamayınca geçtiğimiz organizasyondan ayrılma kararı almışlardı.

Oyuncuların hangi takıma gideceği merak konusu olurken, ngiN’den gelen bir profil güncellemesi kafaları karıştırmıştı. Kapak resmi olarak kartallı bir fotoğraf koyan deneyimli oyuncunun bu hareketinden sonra oyuncuların Beşiktaş forması giyeceği dedikodusu ortaya çıkmıştı.

ngiN’den kartallı kapak fotoğrafı!

Bugün ortaya çıkan bir dedikodu ise gündeme bomba gibi düştü. ex-Space Soldiers oyuncularına yakın bir isimden geldiği söylenen bilgiye göre oyuncular dünya devi SK Gaming ile anlaşmak üzere. Yönetiminde Türk isimleri de barındıran SK Gaming daha önce farklı oyunlar için Türk oyunculardan oluşan takımlar da kurmuştu. Daha önce de Türk isimlerden takım kurması, bazı kesimler tarafından olası bir anlaşmanın uzak olmayacağı şeklinde yorumlandı. Ancak SK Gaming, en son CS: GO kadrosuna dağıttıktan sonra “Bir daha CS: GO kadrosu kurmayacağız.” diye bir açıklama yapmıştı.

XANTARES mousesports’a mı gidiyor?

Bir başka büyük iddia ise XANTARES için geldi. Oyuncuya çok yakın bir ismin, spray makinesinin Almanya’ya taşınabileceğini söylediği ortaya çıktı. Bu bilginin ortaya çıkmasının ardından ünlü oyuncunun mousesports kadrosuna dahil olabileceği konuşuluyor. SK Gaming gibi yönetim kadrosunda Türk isimler bulunan mouz’un kaptanlığını uzun bir dönem yine bir başka Türk oyuncu gob b yapmıştı.

Uzun süredir, yurt dışından büyük takımların takibinde olan oyuncu bir çok kez teklif aldığını açıklamıştı. Yabancı dil sorunu nedeniyle yabancı takımlarda oynamaya uzak bakan XANTARES, bu ayrılığın ardından yurt dışına gidiyor olabilir mi? Tüm bu soruların cevaplarını hep beraber yakında öğreneceğiz. Gelişmeleri Playerbros farkıyla takip etmeye devam edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Counter-Strike Global Offensive