Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Demise Türk CS:GO’suna geri döndü! İşte yeni kadro!

Gençler ile birlikte Türk CS:GO’suna geri dönen İngiliz organizasyon, yeni kadrosunu duyurdu!

Demise yeni Türk CS:GO takımını duyurdu!

Geçtiğimiz yıl İngiliz organizasyon Demise, Space Soldiers‘ın küllerinden doğan Turkey5 kadrosunu bünyesine katmış ve Türk CS:GO’suna adımını atmıştı. Demise adı altındaki kadro, eXTREMESLAND CS:GO Asia 2019 turnuvasına katılmaya hak kazanmış ve Çin’in Şanghay şehrindeki dev turnuvada mücadele etmişti.

Canpolat “hardstyle” Yıldıran koçluğundaki kadro, organizasyon ile çeşitli nedenlerden ötürü yolları ayırma noktasına gelmiş ve bu karar Aralık ayının başında duyurulmuştu.

Bu duyurunun ardından Turkey5 bünyesinde tamamen bir yenilenme olmuş ve takımın eski kaptanı Engin “MAJ3R” Küpeli, yeniden Türk ekip ile bir araya gelmişti. Bu süre zarfından beri adını duymadığımız Demise, yapılan son açıklamayla yeniden Türk taraftarların ilgisini çekmeyi başardı.

Twitter üzerinden yapılan duyuru ile genç ve dinamik bir kadroyu bünyesine kattığını duyuran ekip, yeni oyuncuları şu şekilde açıkladı:

Yeni kadroda eski LOG Esports oyuncusu Görkem “gbs” Buğra, kadrodaki gençlere tecrübesiyle güç katacak. İşte Türk gençlerinden oluşan Demise kadrosu:

Turkey Görkem Buğra “gbs” Sarı
Turkey Arda “macRue” Yıldız
Turkey Eren “Crewen” Sargın
Turkey Kılıç “DeathDak1ng” Aydemir
Turkey Süleyman “OFER” Kanbur

gbs haricindeki neredeyse tüm oyuncuların 18 yaş altında olduğunu söylemek mümkün. Takımın oyun içi lideri olacak olan 18 yaşındaki OFER harici diğer üçlü, 15 ve 16 yaşlarında. Bakalım bu gençler, İngiliz organizasyon bünyesinde neler yapacak?

Başarılar Demise!

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

1 Yorum

1 Comment

  1. Mehmet

    22 Mart 2020 - 7:57 at 07:57

    Hayırlısı olsun turkey5 den sonra temsilcimiz olarak başarılarını diliyorum inşallah bir Türk csgo adına Galibiyet görürüz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive