Connect with us

Espor

Deniz “Apocalyp” Daşçı, HOWL Esports’a veda etti

Deniz “Apocalyp” Daşçı HOWL Esports ile yollarını ayırdı.

Deniz “Apocalyp” Daşçı, HOWL Esports'a veda etti

Ülkemizdeki PUBG esporunda son dönemde arka arkaya gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde Bünyamin “CodeMarco” Yalçınkaya’nın Digital Athletics’e veda etmesinin ardından Deniz “Apocalyp” Daşçı da HOWL Esports ile yollarını ayırdı.

Yaşanan bu ayrılık 5 Ocak Cuma gününün gece saatlerinde yapılan paylaşımlar ile birlikte duyuruldu. Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda “PUBG takım koçumuz Deniz “Apocalyp” Daşçı ile yollarımızı ayırıyoruz. Kendisine kulübümüz adına verdiği bütün emekler için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

2023 yılının şubat ayından bu yana HOWL Esports bünyesinde koç olarak görev yapan Daşçı, geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen PUBG Nations Cup 2023’de milli takım forması giymişti.

Apocalyp: “İyisiyle kötüsüyle çok güzel vakit geçirdik”

Ayrılığın duyurulması ardından ise Deniz “Apocalyp” Daşçı, kişisel X(Eski Twitter) hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini “Başta yönetime ve birlikte vakit geçirdiğim tüm ekibime teşekkürler. İyisiyle kötüsüyle çok güzel vakit geçirdik.” sözleri ile aktardı.

Sizler bu ayrılık hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Apocalyp’in yeni takımı neresi olacak? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

CS2 konsol açma nasıl yapılır? CS2 konsol açılmıyor hatası detayları

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor