Connect with us

Espor

DenizBank İstanbul Wildcats, 100 kişiyi TBF 2023’e götürecek

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali’nde mücadele edecek DenizBank İstanbul Wildcats, 100 kişiyi İzmir’e götürecek.

DenizBank İstanbul Wildcats, 100 kişiyi TBF 2023'e götürecek

Geride bıraktığımız 6 Ağustos 2023 Pazar günü gerçekleştirilen NASR Esports  – FUT Esports karşılaşması sonucunda Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali’nde DenizBank İstanbul Wildcats ekibinin rakibinin NASR Esports olduğu belirlenmişti.

League of Legends esporunu takip edenlerin heyecan ile beklediği büyük final geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da İzmir’de gerçekleştirilecek. 12 Ağustos Cumartesi günü İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde oynanacak büyük final için Wildcats ekibinden bir adım geldi.

DenizBank İstanbul Wildcats, 100 kişiyi TBF 2023’e götürecek

7 Ağustos Pazartesi gününün akşam saatlerinde DenizBank İstanbul Wildcats’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular ile birlikte, takımın büyük final karşılaşması için espor severleri İstanbul, Ankara, Bursa ve Eskişehir’den kaldırdığı otobüsler ile İzmir’e götüreceği açıklandı.

Yapılan açıklamada belirtilene göre toplamda 100 kişi, kaldırılan bu otobüsler ile İzmir’deki büyük finali izleme şansını yakalayacak. Ankara ve İstanbul’dan hızlı davranan 50’şer kişinin yer alabileceği bu otobüsler takım tarafından WILDBUS olarak adlandırılıyor.

11 Ağustos Cuma günü gecesi kalkacak otobüs, 12 Ağustos Cumartesi günü oynanacak büyük finalin ardından geri dönecek otobüsler hakkındaki detaylı bilgiye ve başvuru formlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sizler DenizBank İstanbul Wildcats tarafından atılan bu adım hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

LoL itibar nedir? League of Legends itibar ne işe yarar?

League of Legends Arena Modu hakkında önemli açıklama geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor