Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 takımı tanıtıldı

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 takımının kadrosu tanıtıldı.

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 takımı tanıtıldı

Son olarak gündemimize League of Legends takımının koçu Ali “Craft1x” Aklan ile yollarının ayrılması ile gelen DenizBank İstanbul Wildcats, bu sefer FPS türündeki oyun Counter Strike 2 esporunda attığı adım ile geliyor.

16 Kasım Perşembe günü saat 18.00 sularında takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda, önümüzdeki sezonda Wildcats forması ile mücadele edecek Counter Strike 2 takımının kadrosu tanıtıldı.

“Yeni kadromuz ile birlikte büyük başarılar için hazırız!” mesajı ile birlikte duyurulan kadroda, Flasher, Collen, Bozzo, SBR ve Fled beşlisi yer alacak.

Takımın yeni oyuncularının duyurulmasının ardından Wildcats’in menajerlerinden Büyükayı ise düşüncelerini şu ifadeler ile paylaştı:

“Uzun zamandır yapmak istediğim bir hamleydi CS, içime sinen ve inandığım bir ekip oldu. Dün kuruldu bugün başarı mantığı ile hareket etmeyeceğiz, eksikleri tespit ederek adım adım ilerleyecek ve TR CS sahnesine yeni bir soluk olacağız, sonu iyi olsun.”

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 takımı

  • Barış “flasheR” Bilir
  • Göktuğ “Collen” Demirbilek
  • Bozzo
  • Sabri ”sbR_” Kurt
  • Fled

Sizler DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 takımı kadrosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

MAJ3R: “CS 2’deki hikayemiz hiç hoşlanmayacağımız bir şekilde başladı”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive