Connect with us

Espor

DenizBank İstanbul Wildcats VALORANT kadrosuna braveaf’ı kattı

DenizBank İstanbul Wildcats VALORANT kadrosunu güçlendirmeye başladı!

DenizBank İstanbul Wildcats VALORANT kadrosuna braveaf'ı kattı
Fotoğraflar: twitter.com/IWcats

Şu sıralar League of Legends Worlds 2022’de mücadele etmesi ile gündemimizde olan DenizBank İstanbul Wildcats VALORANT alanındaki varlığını artırmaya devam ediyor.

DenizBank İstanbul Wildcats VALORANT kadrosunun yeni ismi: Andrey “BraveAF” Gorchakov

1 Ekim Cumartesi gününün akşam saatlerinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte VALORANT kadrosunun yeni isminin Rus oyuncu Andrey “BraveAF” Gorchakov olduğu duyuruldu.

Kariyerinde daha önce Fnatic, One Breath Gaming, tyeasy ve Team Empire gibi takımların formasını giyerken gördüğümüz 27 yaşındaki oyuncu, artık İstanbul Wildcats formasını giyerek mücadele edecek.

Espor dünyasında ses getiren transferin ardından açıklamalar da gecikmedi. DenizBank İstanbul Wildcats’in VALORANT Baş Koçu Kaan Taşpınar paylaşımında “Aramıza hoş geldin @braveaff Başlama zamanı geldi! Есть много вещей, которые мы достигнем вместе(Birlikte başaracağımız çok şey var.)” sözlerine yer verdi.

BraveAF: “Şimdi Türk sahnesini domine edelim!”

Sevilen oyuncu Andrey “BraveAF” Gorchakov ise transferi hakkında “Happy to be here! Let’s dominate Turkish scene now!(Burada olmaktan mutluyum! Şimdi Türk sahnesini domine edelim!) 😏😏 cok guzel” şeklinde konuştu.

Takımın yöneticilerinden Hakan “BigBigMan” Demirel ise konu ile alakalı paylaşımında şu sözlere yer verdi: “Çok uğraştık. Çok çaba sarf ettik arka planda. Bu imkanı sağlayan kulübüme ve arka plandaki scout ekibime çok teşekkür ederim. Hoşgeldin broo”

DenizBank İstanbul Wildcats VALORANT kadrosunun yeni ismi BraveAF hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports, FUT Ventures ile yatırım dünyasına adım atıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor