Connect with us

Espor

Derbiye Doğru: 1907 Fenerbahçe Espor – Beşiktaş Espor

Şampiyonluk Ligi’nde Derbiye Doğru: 1907 Fenerbahçe Espor ile Beşiktaş Espor’un mücadelesi Vadi’de olacak!

Şampiyonluk Ligi‘nde derbi günü! Sarı-Lacivert ile Siyah-Beyaz bugün Vadi’de rakip olacak. Oynanan 7 maçlık lig serüvenin de 1907 Fenerbahçe Espor 2 galibiyet 5 mağlubiyet alırken , Beşiktaş Espor’un ise 5 galibiyeti ve 2 mağlubiyeti bulunmakta.

Şampiyonluk Ligi 4. Hafta 1. Gün Sonuçları

 

1907 Fenerbahçe Espor (2G – 5M)

Oynadığı 7 karşılaşmada 2 galibiyet alan 1907 Fenerbahçe Espor lig sıralamasında kendine 7. sırada yer buldu. Ligin ilk maçında NASR Esports ile karşılaştı ve vadiden mağlup bir şekilde ayrıldı. 1. hafta 2. gün karşılaşmasında ise Fastpay Wildcats ile karşılaştı, 30 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan Fastpay Wildcats oldu ve böylelikle 1907 Fenerbahçe Espor ligin ilk haftasını 2 mağlubiyet ile tamamladı.

İkinci hafta birinci gün karşılaşmasında Team Aurora ile karşılaşan 1907 Fenerbahçe Espor karşılaşmadan galip ayrıldı ve ligde ki ilk galibiyetini almış oldu. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında ise 5 Ronin karşısında 31 dakikalık mücadelenin sonunda galibiyeti alan taraf 1907 Fenerbahçe Espor olmuştu.

Üçüncü hafta birinci gün karşılaşmasında derbi mücadelesinde ezeli rakibi Galatasaray Espor ile karşılaşan 1907 Fenerbahçe Espor vadiden mağlup ayrıldı ve kötü gidişata dur diyemedi. Üçüncü hafta ikinci gün karşılaşmasında ise 34 dakika sonunda Galakticos’a da boyun eğen ekip haftayı galibiyet alamadan kapattı.

Dün oynanan dördüncü hafta birinci gün karşılaşmasında ise Papara SuperMassive mağlup olan 1907 Fenerbahçe Espor ligde beklentinin bir hâyli altında kaldı, onlar açısından Beşiktaş Espor ile oynanacak derbi mücadelesi büyük bir anlam taşıyor.

Beşiktaş Espor (5G – 2M)

Oynadığı 7 karşılaşmada 5 galibiyet alan Beşiktaş Espor lig sıralamasında kendine 2. sırada yer buldu. Ligin ilk maçında Dark Passage ile karşılaştı ve ve vadiden mağlup bir şekilde ayrıldı. 1. hafta 2. gün karşılaşmasında ise NASR  Esports ile karşılaştı, 31 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan NASR Esports ve böylelikle Beşiktaş Espor ligin ilk haftasını 2 mağlubiyet ile tamamladı.

İkinci hafta birinci gün karşılaşmasında Fastpay Wildcats ile karşılaşan Beşiktaş Espor karşılaşmadan galip ayrıldı ve ligde ki ilk galibiyetini hanesine yazdırdı. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında Team Aurora karşısında 25 dakikalık mücadelenin sonunda rahat bir şekilde galibiyeti alan taraf Beşiktaş Espor olmuştu.

Üçüncü hafta birinci gün karşılaşmasında ise 5 Ronin ile karşılaşan Beşiktaş Espor rakibi karşısında 37 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan taraf olmuştu. Üçüncü hafta ikinci gün mücadelesinde rakibi Galatasaray Espor’u çekişmeli geçen 40 dakikanın sonunda yenen Beşiktaş Espor böylelikle hanesine bir galibiyet daha yazdırmıştı.

Dün ki dördüncü hafta birinci gün karşılaşmasında rakibi Galakticos karşısında Mocha’nın güzel oyunuyla galibiyeti alan Beşiktaş Espor, derbi mücadelesinde 5 maçlık namağlup serisini devam ettirme gayesi içersinde olacak.

Saat 18:00’da başlayacak 1907 Fenerbahçe Espor – Beşiktaş Espor derbi mücadelesini takip etmek istiyorsanız karşılaşmayı Youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalları üzerinden takip edebilirsiniz;

 

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor