Connect with us

Espor

Derbiye Doğru: Beşiktaş Espor – Galatasaray Espor

Şampiyonluk Ligi’nde Derbiye Doğru: Beşiktaş Espor ile Galatasaray Espor’un mücadelesi Vadi’de olacak!

Şampiyonluk Ligi‘nde derbi günü! Siyah-Beyaz ile Sarı-Kırmızı bugün Vadi’de rakip olacak. Oynanan 5 maçlık lig serüvenin de Beşiktaş Espor 3 galibiyet 2 mağlubiyet alırken ,Galatasaray Espor’un ise 4 galibiyeti ve 1 mağlubiyeti bulunmakta.

Şampiyonluk Ligi 3. Hafta 1. Gün Sonuçları

 

Beşiktaş Espor (3G – 2M)

Oynadığı 5 karşılaşmada 3 galibiyet alan Beşiktaş Espor lig sıralamasında kendine 4. sırada yer buldu. Ligin ilk maçında Dark Passage ile karşılaştı ve ve vadiden mağlup bir şekilde ayrıldı. 1. hafta 2. gün karşılaşmasında ise NASR  Esports ile karşılaştı, 31 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan NASR Esports ve böylelikle Beşiktaş Espor ligin ilk haftasını 2 mağlubiyet ile tamamladı.

İkinci hafta birinci gün karşılaşmasında Fastpay Wildcats ile karşılaşan Beşiktaş Espor karşılaşmadan galip ayrıldı ve ligde ki ilk galibiyetini hanesine yazdırdı. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında Team Aurora karşısında 25 dakikalık mücadelenin sonunda rahat bir şekilde galibiyeti alan taraf Beşiktaş Espor olmuştu.

Dün oynanan üçüncü hafta birinci gün karşılaşmasında ise 5 Ronin ile karşılaşan Beşiktaş Espor rakibi karşısında 37 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan taraf olmuştu.

Galatasaray Espor (4G – 1M)

Oynadığı 5 karşılaşmada 4 galibiyet alan Galatasaray Espor lig sıralamasında kendine 3. sırada yer buldu. Ligin ilk maçında Team Aurora karşısında rahat bir galibiyet alan Galatasaray Espor lige galibiyet ile başlamıştı. 1. hafta 2. gün karşılaşmasında ise 5 Ronin ile karşılaştı, 38 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan Galatasaray Esports böylelikle ligin ilk haftasını aldığı 2 galibiyet ile tamamladı. 

İkinci haftanın birinci gün karşılaşmasında Papara SuperMassive ile karşılaşan Galatasaray Espor karşılaşmadan mağlup ayrıldı böylelikle ligde ilk mağlubiyetini almış oldu. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında ise Galakticos karşısında rahat bir galibiyet aldı.

Dün ki oynanan üçüncü hafta birinci gün mücadelesinde ise derbi maçında 1907 Fenerbahçe Espor ile karşılaşan Galatasaray Espor rakibi karşısında dominant bir oyun ile vadiden galip ayrılan taraf oldu.

Saat 17:00’da başlayacak Beşiktaş Espor – Galatasaray Espor derbi mücadelesini takip etmek istiyorsanız karşılaşmayı Youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalları üzerinden takip edebilirsiniz;

 

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor