Connect with us

Espor

Derbiye Doğru: Galatasaray Espor – 1907 Fenerbahçe Espor

Şampiyonluk Ligi’nde Bugün Günlerden Derbi: 1907 Fenerbahçe ile Galatasaray Espor’un mücadelesi Vadi’de olacak!

Şampiyonluk Ligi‘nde derbi günü! Sarı-Lacivert ile Sarı-Kırmızı bugün Vadi’de rakip olacak. Geçtiğimiz 2 haftalık lig serüvenin de Galatasaray Espor 3 galibiyet 1 mağlubiyet alırken, 1907 Fenerbahçe Espor’un ise 2 galibiyeti ve 2 mağlubiyeti bulunmakta.

Galatasaray Espor (3G – 1M)

Oynadığı 4 karşılaşmada 3 galibiyet alan Galatasaray Espor lig sıralamasında kendine 3. sırada yer buldu. Ligin ilk maçında Team Aurora karşısında rahat bir galibiyet alan Galatasaray Espor lige galibiyet ile başlamıştı. 1. hafta 2. gün karşılaşmasında ise 5 Ronin ile karşılaştı, 38 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan Galatasaray Esports böylelikle ligin ilk haftasını aldığı 2 galibiyet ile tamamladı. 

İkinci haftanın birinci gün karşılaşmasında Papara SuperMassive ile karşılaşan Galatasaray Espor karşılaşmadan mağlup ayrıldı böylelikle ligde ilk mağlubiyetini almış oldu. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında ise Galakticos karşısında rahat bir galibiyet aldı.

1907 Fenerbahçe Espor (2G – 2M

Oynadığı 4 karşılaşmada 2 galibiyet alan 1907 Fenerbahçe Espor lig sıralamasında kendine 5. sırada yer buldu. Ligin ilk maçında NASR Esports ile karşılaştı ve vadiden mağlup bir şekilde ayrıldı. 1. hafta 2. gün karşılaşmasında ise Fastpay Wildcats ile karşılaştı, 30 dakikalık mücadelenin sonunda kazanan Fastpay Wildcats oldu ve böylelikle 1907 Fenerbahçe Espor ligin ilk haftasını 2 mağlubiyet ile tamamladı.

İkinci hafta birinci gün karşılaşmasında Team Aurora ile karşılaşan 1907 Fenerbahçe Espor karşılaşmadan galip ayrıldı ve ligde ki ilk galibiyetini almış oldu. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında ise 5 Ronin karşısında 31 dakikalık mücadelenin sonunda galibiyeti alan taraf 1907 Fenerbahçe Espor olmuştu.

Saat 18:00’da başlayacak Galatasaray Espor – 1907 Fenerbahçe Espor derbi mücadelesini takip etmek istiyorsanız karşılaşmayı Youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalları üzerinden takip edebilirsiniz;

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=XXyLzgul1Dw?version=3&rel=1&showsearch=0&showinfo=1&iv_load_policy=1&fs=1&hl=tr-TR&autohide=2&wmode=transparent]

 

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor