Connect with us

Espor

Dev1ce NIP transferi hakkında konuştu!

Dev1ce yeni takımı hakkında görüşlerini dile getirdi!

Geçtiğimiz günlerde transferiyle CS:GO espor sahnesinin gündemine oturan Dev1ce NIP (Ninjas in Pyjamas) transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Dev1ce yaptığı açıklamada kendi ve takımı hakkındaki planlardan söz etti.

Nicolai “⁠device⁠” Reedtz ve NIP CEO’su Hicham Chahine, transfer duyurusunun yapıldığı gün içinde bir basın konferansı düzenleyip transfer hakkında açıklamalarda bulundu.

Karar aşamasında birçok belirleyici faktör vardı. İsveç’te uzun zamandır yaşıyorum ancak Danimarka ve İsveç arasında git gel yapmak çok vakit alıyordu. Bu işe verdiğim enerjiyi başka bir yerde harcayabilirdim ki bu da beni daha iyi bir oyuncu yapabilirdi. Böylelikle antrenman saatlerimde zaman artışına gidebilmem büyük bir faktör.

Bir diğer faktör ise NIP’in ”performans kültürü” adını verdiği bir bağlılık. Konuşmaya başladığımızda bu konu hakkında fazla bir bilgim yoktu. Bildiğim şey aslında benim inandığım şeylere yaptıkları yatırımdı diyebilirim. Zaman geçtikçe buradaki ortam beni oldukça etkiledi. Ayrıca kendimi bir üst seviyeye taşımak için çok güzel bir yere geldiğimi düşünüyorum.

Takımdaki herkes yetenekli olduğunu biliyor ve gökyüzünün bizim için bir limit olduğunu biliyor. Umuyorum ki tecrübemi ve bilgi birikimimi takıma aktarabilirim ve performans ekibimiz geri kalanını halleder. Sanırım bunlar transferimdeki en büyük belirleyici faktörler.

Acaba NIP bu transferden sonraki turnuvalarda nasıl bir performans sergileyecek? Hepsini kısa süre içinde göreceğiz.


NIP dev1ce ile anlaştı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor