Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Device Küçük Bir Aradan Sonra Yeniden Astralis’te

Jaxon’dan gelen bir rapora göre Nicolai “device” Reedtz, eski takımı Astralis’e geri dönüşünü tamamladı.

device

Danimarkalı takımın, bir dizi kasvetli performansın ardından tanıdık bir yüzü tekrar takıma kattıkları bildirildi.

Jaxon’dan gelen bir rapora göre Nicolai “device” Reedtz, eski takımı Astralis’e geri dönüşünü tamamladı. device’ın dönüşü, yakın zamanda Kristian “k0nfig” Wienecke ve teknik direktör Martin “trace” Heldt ile yollarını ayıran Astralis’in bir kaç kadro hamlesinin sonuncusu gibi gözküyor.

27 yaşındaki oyuncunun yerine kimin geçeceği hala belirsiz olsa da, Jaxon’ın başka bir raporunun Sprout’a Victor için bir takas anlaşmasında teklif edildiğini açıklamasının ardından Asger “Farlig” Jensen bir adım uzakta gibi görünüyor. Astralis, yaz tatili öncesinde IEM Köln’de 3-4. sırayı almıştı ve bu sonuçlarıyla iyi gidiyor gibiydiler.

Ancak Danimarkalılar ivmelerini devam ettiremediler ve Lukas “gla1ve” Rossander’ın ekibi, son açık elemede Avrupa Bölgesel turnuvasına zar zor hak kazandıktan sonra endişeler artmaya başladı. Astralis, ESL Pro League Season 16’da grup aşamasından çıkamadıktan sonra turnuvadan erken bir çıkış yaşadığı için, işler hızla kötüden daha da kötüye gitti. Danimarkalıların RMR kampanyası, 1-3’lük bir skorla bitirdikleri ve kuruluş tarihinde ilk kez bir Major takımın ilk 24 aşamasını kaçırdıkları için Major eleme etkinliğindeki en kötü performansları olacaktı.

Device, kuruluş Ocak 2016’da eski TSM üyeleri tarafından ilk kurulduğunda orijinal Astralis kadrosunun bir parçasıydı. Üçü arka arkaya olmak üzere kazanılan organizasyonlarla rekor dört Büyük şampiyonluk kazandı. Ayrıca 19 puanla en çok ikinci MVP madalyasını elinde bulunduran oyuncu, yalnızca Oleksandr “⁠s1mple” Kostyliev’in 21 MVP’sinin gerisinde. Device Ninjas in Pijamas’a Nisan 2021’de katıldı, ancak Danimarkalı keskin nişancı 2022’de sağlık sorunları nedeni ile resmi bir maçta oynamadı.

27 Ekim Wild Rift ücretsiz şampiyon rotasyonu belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive