Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FACEIT Major 2018 MVP ödülünü kazanan isim device oldu

FACEIT Major 2018 turnuvasının en iyi oyuncusu belli oldu.

İnanılmaz heyecanlı maçlara sahne olan FACEIT Major 2018 turnuvasının MVP ödülü kazanan isim Astralis takımından genç AWPer device oldu.

FACEIT Major 2018’in şampiyonu Astralis’in genç yıldızı device, HLTV.org ve betbo tarafından turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi. New Legends ve Champions sahnelerindeki muhteşem performansıyla ödüle layık görülen oyuncu genel olarak 1.26 dereceyi yakalayarak büyük bir başarıya imza attı.

FACEIT Major 2018 şampiyonu Astralis!

Turnuva boyunca çok iyi performans sergileyen genç yıldız, en iyi performanslarını 2.19 rating ile MIBR ve 1.88 rating ile Vega Squadron takımlarına karşı sergiledi. Playoff’lar boyunca da serisine devam etmeyi başaran oyuncu, turnuvanın en zor öldürülen oyuncularından biri oldu. Turnuva boyunca ortalama 0.55 öldürülme derecesiyle en az öldürülen oyuncuların zirvesinde yer aldı. Onu takip eden oyuncular ise 1.34 derecesiyle  Aleksandr “s1mple”Kostyliev ve 1.36 derecesiyle Denis “electronic” Sharipov.

Bu MVP ödülü ünlü oyuncunun kariyerindeki 8. ödül oldu. Bu yıl içinse ECS Season 5 Finals ve ELEAGUE Premier‘de MVP ödüllerini kazanmasının ardından bu 3. ödülü.

İşte device’ın istatistikleri

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive