Connect with us

Espor

Digital Athletics VCT Hafta 2 Ana Etkinlik Büyük Finalinde!

Digital Athletics Ana Etkinlik Büyük Finalinde!

VALORANT Challengers EMEA Playoff

Neredeyse tüm esporseverlerin merakla takip ettiği VALORANT Challengers maçları tamamlandı. Digital Athletics VCT Hafta 2 Ana Etkinlik Büyük Finalinde.

Dün 1 Upper ve 1 Lower Bracket olmak üzere toplamda iki maç oynandı.

Büyük Final yolunda Digital Athletics

Upper Bracket maçı, Digital Athletics – Thunderbolts Gaming arasında idi. Thunderbolts Gaming serinin ilk maçına güzel bir giriş yapsa da Digital Athletics tecrübe farkını ortaya koyarak 13-11’lik skorla seride 1-0 öne geçti. İkinci maçta ise Thunderbolts Gaming 5-0’lık skor ile rakibini neredeyse maçtan koparmıştı. Ancak Digital Athletics, ilerleyen roundlarda üstünlüğü ele geçirdi ve maçı 13-10’luk skorla kazanarak seriyi 2-0’a getirdi. Böylelikle Digital Athletics, Ana Etkinlik büyük finaline adını yazdırdı. Thunderbolts Gaming ise yoluna Lower Bracket Final turunda devam etti.

Kazanan finale daha da yaklaşacak

Dün oynanan Lower Bracket maçı ise Fire Flux Esports – Beşiktaş Esports arasında idi. Fire Flux Esports serinin ilk maçında kolay bir şekilde rakibini 13-4’lük skorla yendi ve seride 1-0 öne geçti. Serinin ikinci maçı ilk maçına nazaran biraz daha mücadele dozu yüksek oldu. İkinci maçta ise Beşiktaş Esports, Fire Flux Esports’a direnebileceği kadar direndi. Ancak sonuç yine de değişmedi. Fire Flux Esports ikinci maçı 13-11 kazanarak seride 2-0 öne geçti ve adını Lower Bracket Final turuna yazdırdı.

Bugünün karşılaşması ise Upper Bracket’tan düşen Thunderbolts Gaming ile Beşiktaş Esports’u eleyen Fire Flux Esports ile olacak. Bu serinin kazananı ”Ana Etkinlik Büyük Finali”nde Digital Athletics ile karşılaşacak.

Playerbros ekibi olarak her iki takıma da başarılar dileriz!


Bu haber ilginizi çekebilir:

VALORANT Challengers Hafta 2 Gün 2 maçları tamamlandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor