Connect with us

Espor

Dignitas, ABD Hava Kuvvetleri ile ortak oldu!

Kuzey Amerika espor organizasyonu Dignitas, yeni bir ortaklık duyurdu.

Kuzey Amerika espor organizasyonu Dignitas, ABD Hava Kuvvetleri ile yeni bir ortaklık duyurdu. Ortaklığın mali şartları açıklanmadı. Anlaşma şartlarına göre, ABD Hava Kuvvetleri organizasyonun “resmi askeri hizmet ortağı” oldu ve ABD Hava Kuvvetleri ile birlikte çalışacak.

Her iki taraf, 2021’in sonlarında gerçekleşecek bir espor turnuvasına ev sahipliği ve ‘benzersiz içerik deneyimi’ üzerinde iş birliği yapılacak. Ortaklık, Dignitas ve Hava Kuvvetleri’nin 2020’de gerçekleşen ‘Wingman Series’ olarak bilinen bir CS:GO turnuvasında iş birliği yapmasından sonra oldu.

Dignitas Başkan Yardımcısı John Spiher, anlaşma hakkında şu sözlere yerdi: “Dignitas, dünyadaki teknolojik olarak en gelişmiş ve kariyer sağlayan markalardan biriyle çalışmaktan gurur duyuyor.

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri, Dignitas’ın onuncu ortağı oldu. Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetlerinin şubesi, son yıllarda turnuva organizatörü ESL ve Cloud9 ile ortaklıklar imzalayarak espor endüstrisine oldukça yakın olduğu bilinmekte.


İlginizi Çekebilir:

Tencent, İngiliz oyun şirketi Sumo Group’u 1.27 milyar dolara satın aldı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor