Connect with us

Güncel

Discord, alay edilen NFT entegrasyonunu iptal etti!

Kullanıcılardan gelen büyük tepkiden sonra, Discord artık NFT’leri platforma entegre etmeyi planlamıyor.

Discord

Birkaç gün önce, Discord’un kurucu ortağı ve CEO’su Jason Citron , Discord’un Bağlantılar ekranında yeni bir entegrasyonun ekran görüntüsünü tweetledi. Entegrasyon, oyuncuların MetaMask ve WalletConnect uygulamalarını Discord ile bağlamasına izin veriyor gibiydi. (Hem MetaMask hem de WalletConnect, kripto para birimi ve blok zinciri platformlarıdır.) Citron, tweet’e “muhtemelen hiçbir şey” başlığını attı, Discord kullanıcılarının platformun kripto para birimi uyumluluğunu ve NFT’leri satın alma yeteneğini sunacağına inanmalarına neden oldu.

Kullanıcılardan gelen tepki hızlı ve güçlüydü. Citron’un teaser tweet’i, çoğu Discord Nitro aboneliklerini iptal etmek ve işlerini başka bir yere götürmekle tehdit eden hayranların yazdığı yüzlerce yorum topladı. Diğerleri, Citron ve şirketinden, 2021’de önemli bir konu haline gelen NFT satışlarının ve genel olarak kripto para biriminin çevresel sonuçlarını dikkate almalarını rica etti.

Orijinal teaser tweetinden sadece birkaç gün sonra Citron , kızgın kullanıcılara bir yanıt gönderdi . Discord’un “bu iç konsepti göndermek için şu anda bir planı olmadığını” açıkladı, görünüşe göre geri adım attı. Hayranlara düşüncelerini paylaştığı için teşekkür etti ve Discord’un “kullanıcıları spam, dolandırıcılık ve dolandırıcılıktan korumaya” odaklanacağını söyledi.

Hayranlar hala memnun değiller, birçoğu NFT entegrasyonunun şirketin mevcut planlarında olmasa da bunun gelecekte olmayacağı anlamına gelmediğini belirtti. Bu tepkinin ardından Discord’un kripto para birimiyle ilgili başka bir şey deneyip deneyemeyeceği henüz belli değil.

T1, ADC Teddy’nin 2022 için transfer seçeneklerini keşfetmesine izin verdi!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel