Connect with us

VALORANT

Dizzy’den 1v5 Raze oyunu, ajanın kırıklığını gözler önüne serdi

Raze ile oynanan bir inanılmaz oyun daha

raze

Apex Legends profesyoneli Dizzy, VALORANT’ta beş kişiye oynadığı Raze oyunuyla ajanın gücünü oyunculara tekrardan göstermiş oldu.

VALORANT ajanı Raze’in gücü, birçok oyuncu tarafından eleştiriliyordu. VALORANT oyuncularının gücünden yakındığı ajanla yapılan bir oyun, bu eleştirilerin doğruluğunu gözler önüne sermiş durumda. Apex Legends’taki yeteneğiyle tanınan içerik üreticisi Dizzy, kendi yeteneklerini de güzelce kullandığı oyununda ajanın özellikleriyle güzel bir oyuna imza attı. Tek başına beş rakibiyle karşılaşan oyuncu, bir tanesini gafil avladıktan sonra diğer ikisinin yerini tahmin ederek alt etti. Ardından arkasından silah seslerini duyduğu rakibini Raze’in Boom Bot yeteneğiyle üste çıktıktan sonra ultisiyle öldüren oyuncu, son rakibini de açılan alana önceden bakarak yendi.

Dizzy’nin beş kişiye karşı tek başına yaptığı bu oyun birçok kişi tarafından sevilirken ajanın gücünü de tekrar ortaya koydu. Ajan, birçok oyuncu tarafından çok güçlü olduğu konusunda eleştirilirken bazı yayıncılar ise ajanın dengeli olduğu görüşünde.

Shroud: “Raze gerçekten dengeli”

 

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: VALORANT Raze tanıtım videosu yayımlandı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT