Connect with us

VALORANT

Doğuştan ampute oyuncunun VALORANT deneyimi, sosyal medyada dikkat çekti

Doğuştan ampute oyuncu, VALORANT performansıyla dikkat çekti

valorant

Kendisine “Biyonik Oyuncu” adını takan ampute VALORANT oyuncusunun deneyimi, sosyal medyada oyuncuların beğenisini topladı.

Oyunlar fiziksel özellikleri ne olursa olsun birçok farklı kesimden insanı bir araya toplamasıyla seviliyor. Kitlesi böylesine büyük olan VALORANT da hâliyle birçok farklı oyuncu barındırabiliyor. Bunlardan biri olan Reddit kullanıcısı BionicGamer323, oyundaki deneyimini paylaşarak sosyal medyada oyuncuların beğenisini topladı.

Riot Games’ten 1.07 yamasındaki Sage zayıflatması hakkında açıklama

Faresindeki makro tuşlarından yardım alarak ve tuşları kendi fiziksel kondisyonuna göre ayarlayarak birçok oyunu oynayan isim, kas hafızasının oyun oynayarak yeteri kadar geliştiğini belirtti.

Hi! I’m a congenital amputee and this is how I play Valorant on PC with one arm and a stump! More details in the comments 🙂 from r/VALORANT

Faresindeki ekstra tuşların yardımıyla ve yılların tecrübesiyle oyunda Gümüş kademesine ulaşan oyuncunun gönderisine birçok olumlu yorum yağmış durumda. YouTuber veya yayıncı olmadığını belirtip biyonik kol için para biriktirdiğini belirten oyuncu, bağış linkini paylaşarak isteyenlerin kendisine yardımda bulunacağını söyledi. Üst taraftan Reddit’teki gönderiye ulaşabilir, konunun detaylarını inceleyebilirsiniz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT