Connect with us

Espor

Dora Özsoy: “Dandik dediğin OYUNUN şarkıları bile senin şarkılarından daha güzel”

Dora “Stratera” Özsoy, LoL ve VALORANT hakkında “dandik dündük” diyen Khontkar’a cevap verdi.

Dora Özsoy: "Dandik dundik dediğin OYUNUN şarkıları bile senin şarkılarından daha güzel"

Dora Özsoy, geçtiğimiz günlerde Twitch üzerinde canlı yayınlar yapmaya başlayacağını bir video açıklayan rapçi Khontkar’ın attığı son Tweet’e sert bir tepki gösterdi.

@Khontkar kullanıcı adlı Twitter hesabı üzerinden attığı Tweet’lerde geçmişte hangi oyunları oynadığından bahseden rapçi, bir sonraki Tweet’inde “Öyle lol müş volorant mış dandik dündük oyunları oynamam. Düşüncelerimi yayında aktarcam. kalite hep peşinde olduğum bişidir bilirsiniz.” sözlerini kullandı.

Rapçi tarafından dile getirilen “Öyle lol müş volorant mış dandik dündük oyunları oynamam.” sözlerinin üzerine pek çok kişiden tepki geldi. Espor sunuculuğu, oyun videoları ve yayınları ile tanınan Dora Özsoy, bu söyleme “dandik dundik dediğin OYUNUN şarkıları bile senin şarkılarından daha güzel olunca tabii” şeklinde cevap verdi.

The Academys’in kurucusu Burak Çevik ise “Dandik dediğin oyunun ses mühendisleri hayal ettiğin prodüktörlük kariyerinin ötesinde yer alıyorlar. Bir canlı yayın izlenmesi de senin life time streamine bedel. Kalite hep “peşinde” olduğun bir şey Onur. Umarım yakalarsın” sözleri ile düşüncelerini dile getirdi.

Tepkilerin ardından Dora Özsoy tarafından atılan Tweet’i alıntılayan Khontkar, “Sen öyle düşünüyosan öyle olsun kimsin bilmiyom. Farketmez de yani. Keyfin bilir oyunu sen yapmışsın gibi savunabilirsin. Sen yapmış da olabilirsin. Dediğim gibi kimsin bilmiyom. Espor hayatında başarın daim olsun.” dedi.

Konu ile ilgili attığı son Tweet’te Khontkar, Twitch platformuna “böyle alıngan insanlarla dalaşa girmek için gelmiyom haberiniz olsun.” dedi ve “Keyfili keyfili takılalım. Lolcüler de keyifli takılsın. Volorantçılar da. Farketmez yani. Kim olduğumu biliyosun he?” sözlerini ekledi.


İlginizi Çekebilir:

Biz sorduk İBFK ve Milli Takım oyuncusu Emirhan “Aniva7” Erdem cevapladı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor