Connect with us

Twitch

Dora “Stratera” Özsoy neden yayın yapmadığı hakkında konuştu

Sevilen isim neden yayın yapmadığını açıkladı.

Dora "Stratera" Özsoy neden yayın yapmadığı hakkında konuştu

Sevilen oyun yayıncısı Dora “Stratera” Özsoy, son bir aydır neden yayın yapmadığını anlattığı bir açıklamayı 24 Haziran Perşembe günü Twitter hesabı üzerinden yayınladı.

Normalde lig döneminde hafta sonları Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi sunuculuğu, hafta içi ise yayın yaptığını söyleyen isim, artık Wild Rift sunuculuğu yapacağı için yetişmenin imkansız olduğunu belirtti.

Özsoy açıklamasının devamında “Yaptığım şeyleri çok severek yapıyorum ve bu yüzden sorun değil diye düşünüyordum. Ama kendime vakit ayırmıyor olmamın, beni izlemeyi ilgi çekici yapan özelliklerimin körelmesine sebep olduğunu fark ettim.” sözlerini kullanırken, bir süre daha dinleneceğini dile getirdi.

Dora “Stratera” Özsoy ayrıca Tweet serisinin son üyesinde yanlış anlamalara da değindi. Oyunlar üzerinden geçimini sağlamanın çok büyük bir lütuf olduğunun farkında olduğunu söyleyen Özsoy, 2,5 senedir sözleşmeli olarak bir yayın platformu ile çalışmanın kendini biraz yıprattığını kaydetti.

Belirttiğine göre yayıncı ilerleyen dönemde eğer dönerse nerede ve nasıl yayın yapacağının kararını vereceğinden de bahsetti.


İlginizi Çekebilir:

Team Kendine Müzisyen Twitch Rivals x Riot Games Summer Rumble şampiyonu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch