Connect with us

Dota 2

Dota 2 İçin Yeni Herolar Geliyor

Halihazırda devam eden The International 2017’den yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni bir video ile Dota 2 için iki yeni heronun geleceği ortaya çıktı.

Yayınlanan videonun başında, oyuna eklenecek olan ilk hero bizleri karşılıyor. Shrek filminden yakından tanıdığımız Puss in Boots yeni herolardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer yeni hero ise tam video bitti dedikten sonra sürpriz bir şekilde oyuncuları selamlıyor. Pembe bir peri görünümüne sahip olan yeni karakter, tasarımları ve diyaloglarıyla oldukça ilgi çekici duruyor.

Dota 2 için yeni herolar: Zorro Armadillo ve Sylph

Etkinliğin başından bu yana “özel duyuru” olarak adlandırılan bu açıklama, Dota 2 oyuncularını oldukça heyecanlandırmış durumda. Valve’e yakın kaynaklara göre heroların ismi Zorro Armadillo ve Sylph olarak belirlenmiş durumda.  Hatırlanacağı üzere bu duyurudan önce oyuna en son eklenen hero 12 Aralık 2016’daki Monkey King’ti.

Yeni karakterlerin her ne kadar oyuna dahil olacakları tarih veya isimleri hakkında detaylar verilmese de, yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Dota 2