Connect with us

Dota 2

Dota 2 yeni kahramanlarının ne zaman çıkacağını duyurdu!

Dota 2’de uzun zamandır sular durgun.

Dota 2 topluluğu uzun zamandır yeni bir güncelleme için bekliyor. Ayrıca yeni kahramanları da iple çekiyorlar. Valve sonunda beklenen açıklamayı yaptı.

Reddit’te açılan bir konuya yorum yapan Valve çalışanı Cameron, The Outlanders güncellemesinin ne zaman çıkacağına dair birkaç ipucu verdi.

Valve, please, just give us any update on the Outlanders Update. You wrote ~10 blog posts about last update in Underlords. Can you just write “this week/next week/next month/two months”. Literally ANYTHING would be fine from r/DotA2

Oyuncuların uzun zamandır güncelleme gelmemesinden ve oyunun metasının değişmemesinden şikayetçi oldukları bir Reddit başlığında güncellemelerin Chengdu Major’dan sonra geleceği belirtildi. Yani Dota 2’ye gelecek olan yeni kahramanlarımız için önce 7 Kasımdaki Summit 11 Minor sonra ise 16 Kasımda başlayıp 24 Kasımda biten Chengdu Major’un bitmesini bekleyeceğiz.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2