Connect with us

Dota 2

Dota Underlords erken erişime çıktı

Dota Underlords açık betası yayınlandı.

Dota Underlords, Steam’de erken erişime çıktı. Dota 2’nin popülerden modu Auto Chess’in ardından bir bir alternatif oyunları çıkan bu moda bir ek de Valve‘dan geldi. Valve’ın çıkardığı Dota Underlords ile resmiyete kavuşan bu oyun modu, Dota 2’deki grafiklerin aksine daha yumuşak bir grafik ve oynanış sunuyor.

Dota Underlords’un yumuşak grafikleri, oyunu geniş bir kitlenin oynamasına imkan kılarken, oyunun ayrıca mobile çıkması her iki platformda da oynanabilirliği artırıyor. Grafiklerin yanı sıra Dota Underlords, Dota 2’nin Auto Chess’ine karşın daha benzersiz ve kolay oynanabilir bir ortam sunuyor. Örneğin; Dota 2’deki Auto Chess’de bekleme alanımızda yer kalmadığı zaman bir karakteri öne sürüyoruz ve ancak o zaman boşalan yere yeni karakteri alıp seviye artırabiliyorduk fakat Dota Underlords’da karakterleri hareket ettirmemize gerek kalmadan oyun bize bir karaktere seviye artırabileceğimi söylüyor ve karakteri satın aldığımızda zaman otomatikman seviye atlatıyor. Dahası, Dota 2’nin Auto Chess’inde eşya verdiğimiz karakterden bir eşyayı ancak satarak alabiliyorduk fakat Dota Underlords’da karakteri satmamıza gerek kalmadan kolay bir şekilde eşyayı farklı karakterlere verebiliyoruz. Ek olarak, yeni gelen küresel eşyalar sayesinde özellikler artık sadece bir karaktere has olmamakla birlikte o ırka veya sınıfa ait bütün karakterler ekstra istatistik kazanabiliyor.

Çapraz platform özelliği ile arkadaşlarınızın mobilden oynadığı oyunlara bilgisayarınızdan bağlanabileceğiniz yeni Dota Underlords’a özel bir yeni özellik ise bot sistemi oluyor. 4 farklı zorluk seviyesindeki botlarla çevrimdışı olarak oynayabilmek bir yana, oyunda ayrıca kolaylıkla turnuvalar oluşturup arkadaşlarınızda kapışabiliyorsunuz.

Dota Underlords’u oynamak için Steam istemcisindeki arama kısmına Dota Underlords yazmanız yeterli. Henüz erken erişimde olan oyuna baktığımızda ileride “Mücadele Bileti”, “Sezonluk Rotasyon”, “Underlords” başlıklı eklentilerin geleceği de belirtilenler arasında.

Dota Underlords Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Intel i5, 2.4 Ghz or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated HD Graphics 520 w/128 MB or better
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Dota 2