Connect with us

Dota 2

Dota Underlords’ta gelecekte neler olacak?

Bol bol özelleştirme seçeneği ve daha fazlası…

Auto battle türünün öncülerinden olan Dota Underlords henüz beta aşamasında olsa da oyuncular tarafından hayli sevilen bir oyun. Valve tarafından Source 2 motorunun nimetlerinden yararlanılarak geliştirilen oyunda beta sezonu boyunca daha ne gibi değişiklikler göreceğimizi sizler için derledik.

Beta sezonu sona ermeden oyuna eklenmesi düşünülen yeniliklerin başında Mücadele Bileti geliyor. Mücadele Bileti sayesinde size verilen görevleri yerine getirerek oyun içerisinde kullanabileceğiniz ve oyun deneyiminizi özelleştirmenize olanak sağlayacak kozmetik ögeler, oyun tahtaları, ikonlar ve daha pek çok öge kazanabileceksiniz.

  • Avatar Seçme

Oyunun lobi kısmı hariç kendilerini pek göremesek de oyunun hikayesinin üzerine kurulmuş olduğu 4 adet Underlord var. Yeni gelecek avatar seçme özelliği ile bu Underlordlar arasından kendinize en uygununu belirleyebilir, bunların oynanışa etki edecek olan çeşitli özelliklerini ilk elden deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.

  • Sezonluk Rotasyon

Sezonluk Rotasyon özelliği sayesinde her yeni sezon başlangıcında bazı kahramanlar, eşyalar, ittifaklar ve güçlendirmeler yerlerini yeni gelecek olan içeriklere bırakacak. Böylece eklenecek yeni içerikler sayesinde oyun sürekli güncel tutulmuş olacak.

  • Maç Tekrarı

Yaptığınız maçları oyuna eklenecek bu özellik sayesinde tekrar izleme ve paylaşma imkanı bulacaksınız. Bu sayede yaptığınız hataları fark edebilir, rakibin oyununu analiz ederek daha sonraki süreçte oynayacağınız oyunu buna göre şekillendirebilir ve en iyi anlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2