Connect with us

Espor

Liquid oyuncusu Doublelift, abisinin ailesine bıçakla saldırdığını doğruladı

Doublelift’in abisi, bıçakla ailesine saldırdı. Bu saldırı sonucunda ünlü oyuncunun annesi vefat etti.

League of Legends sahnesinin tanınmış isimlerinden Yiliang Peter “Doublelift” Peng, aile skandallarıyla boğuşuyor. Kişisel Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapan oyuncu; abisinin annesini öldürüp babasını yaraladığını paylaştı. Bu açıklamalarla bir süredir medyada yer alan iddialar da doğrulanmış oldu.

Bu hafta sonu berbat haberler aldım diyerek sözlerine başlayan Doublelift, abisinin annesine ve babasına bıçakla saldırdığını söyledi. Bu saldırı sonucunda annesini kaybeden oyuncunun, babası ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış.

Yaşadığı korkunç olaylar sonrasında küçük kardeşi ve babasıyla bir araya geleceğini belirten ünlü isim, bir süre sosyal medyada olmayacağı için takipçilerinin anlayışını bekledi. Yaşanan olayların ardından açıklamalar yapan oyuncudan daha önce birçok medya kuruluşunda da konuyla ilgili haberler çıkmıştı.

30 yaşındaki abisi, ailesine bıçakla saldırdı

ESPN’de konuyla ilgili yazılan haberde; Orange County, California’da, Doublelift’in 30 yaşındaki abisi Yihong Peng‘in, ailesine saldırdığı yazıldı. Annesini öldürüp babasını yaralayan ve saldırı sonrasında olay yerinden kaçmaya teşebbüs eden Yihong Peng’in bir süre sonra daha fazla olay yaşanmadan göz altına alındığı belirtildi.

Doublelift’in abisi Yihong Peng.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor