Connect with us

Espor

Dr DisRespect’in dönüşü büyük ilgiyle karşılandı, Twitch çöktü

Dr DisRespect Twitch'i Çökertti!

Twitch yayıncısı Dr DisRespect 5 Şubat günü uzun süredir beklenen dönüşünü yapmak için hazırlanıp izleyicilerinin karşısına çıktı fakat sevenlerinin bir anda canlı yayın platformuna yüklenmesi ile siteyi çökertti. Twitch çalışanlarının bu yüklenmeden 22 dakika sonra platformu eski haline getirebildiler.

DisRespect, canlı yayınları hakkında duygusal bir konuşma yaptıktan sonra 15 Aralık’ta yayın yapmayı bırakmıştı.  DisRespect karısını aldattığını itiraf etti ve hatalarına odaklanmak için zamana ihtiyacı olduğu sebebi ile biraz ara verdi.

Dr DisRespect Son Yayınından Karısını Aldattığını İtiraf Etmişti

19 Ocak’ta DisRespect bir Twitter’da attığı bir mesajda yayınlara geri döndüğünü açıkladı. DisRespect’in eşi, ünlü yayıncının boğazına bıçak tutarak Twitter’da bir video paylaştı. Dr. DisRespect başladıktan sadece 20 dakika sonra izleyici sayacı 345,000’e ulaştı ve bu sayı giderek arttı.

Ocak başında, League Of Legends yayıncısı olan Tyler “Tyler1” Steinkamp, ​​benzer şekilde platformun pazar alanına dönmesine ve 20 dakikanın altında 300.000 izleyiciye ulaşmasını sağladı. İzleyicilerin kitlesel akışı Twitch’in de çökmesine neden oldu.

Ünlü yayıncıyı, https://www.twitch.tv/drdisrespectlive bağlantısını kullanarak Twitch üzerinden izleyebilirsiniz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor