Connect with us

Espor

Drake ve Ninja Twitch’de izlenme rekorunu kırdı!

Drake ve Ninja Twitch'de izlenme rekorunu kırdı!

Geçtiğimiz günlerde “Ninja, 3 milyon takipçiye ulaşan ilk Twitch yayıncısı” olması ile ve ondan kısa bir süre önce ise ulaştığı abone sayısı ile gündemimize gelen Ninja, dün gece ünlü RAP müzik sanatçısı Drake ile tüm dünya çapındaki oyun gündemine bir bomba edasıyla oturdu.

Ninja oyunu bilgisayar üzerinden oynarken Drake PlayStation 4 üzerinden oynuyordu. İlk başlarda ünlü RAP’çinin sesi gelmese de, sonradan bu sorun düzeldiğinde Twitch Chat’i büyük bir heyecan yaşadı. Sonradan yapılan basit bir çözüm olan telefon bağlantısını kullandılar ve nihayet Drake’in sesi Ninja’nın telefonunun hoparlöründen bizlere ulaştı.

Drake yayında bol bol noob davranışlar sergiledi

Beraber oyun atmaya başlayan ikili izleyicilerine keyifli anlar yaşattı. Oyun sürecinde ünlü müzisyenin noob’luklarını sık sık yaşasak da yine de bizleri güldürmeye yetti.

Ninja kendi başına büyük bir yol kat etmişti fakat dün akşam cidden bir patlama yaşadı. Dünyaca ünlü bir müzisyenle oynadığı oyun 600.000’den fazla izleyici karşısında, Ninja sakinliğini korudu ve her zaman olduğu gibi egemen bir şekilde oynadı.

Yayının sonlarına doğru, Ninja’nın eşi Drake ile telefonda tanıştı ve bu olay karşısında yerinde duramadan zıplayarak heyecanını gösterdi. Ninja, Amerika Birleşik Devletleri’nde Twitter’da 1 numaralı trend konusu haline geldiğinden, yayıncı yaptığı “Tanrı’nın Planı” ile sanatçıyla daha kolay iletişim için telefonuna Discord’u indirmesini istedi ve işler gerçekten patladı.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor