Connect with us

Espor

DreamHack Atlanta, COVID nedeniyle ertelendi!

Yüz yüze bir etkinlik olarak düzenlenmesi planlanan DreamHack Atlanta, COVID-19’un Delta varyantının yayılmasıyla ertelendi!

Daha önce 12-14 Kasım tarihleri ​​arasında yüz yüze bir etkinlik olarak düzenlenmesi planlanan DreamHack Atlanta, COVID-19’un Delta varyantının yayılmasıyla git gide kötüleşen mevcut dünya sağlık durumu nedeniyle 2022’ye ertelenecek.

DreamHack, katılımcıların profesyonel ve amatör espor turnuvalarını deneyimleyebilecekleri, kendi bilgisayarını getir (BYOC) LAN partisine katılabilecekleri ve sergiler ve canlı müzik dahil olmak üzere çeşitli etkinliklere katılabilecekleri dünya çapında bir oyun kongresidir. Festivaller, koronavirüs pandemisinden derinden etkilendi ve espor turnuvaları geçen yıldan bu yana çevrimiçi bir formata geçti.

DreamHack’in festivallerden sorumlu başkan yardımcısı Bas Bruinekool yaptığı resmi açıklamada, “DreamHack’teki hepimiz, hayranlarımıza ve takipçilerimize harika deneyimler sunmaya kararlıyız, şimdilik alternatif bir formatta devam etmesi gerekse bile” dedi . “Bu kararın yürek parçalayıcı olduğunu biliyoruz, ancak bunlar dünyanın her yerinde olağanüstü zamanlar. Katılan herkesin güvenliği ve sağlığı bizim için hiç bu kadar önemli olmamıştı.”

DreamHack Atlanta, Şubat 2020’de Anaheim’dan bu yana ilk kişisel DreamHack etkinliği olacaktı. Atlanta etkinliği için yeni bir tarih belirlememiş olsa da, şirket, resmi DreamHack günü olan 9 Aralık’ta 2022 için küresel festivallerin tam programını yayınlayacak.


İlginizi Çekebilir:

2022 Asya Oyunlarında 8 espor oyunu olacak!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor