Connect with us

Espor

DreamHack Austin 100 bin dolarlık PUBG turnuvası ile geliyor

PUBG tarafında turnuvalar duyurulmaya devam ediliyor!

DreamHack Austin 100.000 dolarlık PUBG turnuvası ile geliyor

DreamHack’in bugün duyurduğu PUBG Showdown Live’daki bir sonraki büyük ödüllü turnuvası, 100.000 dolar ödül havuzuna sahip olan PlayerUnknown’s Battlegrounds ile DreamHack Austin’de olacak. Turnuvanın ana etkinliği, ana müsabakaya girme şansı olan ekipler ile Bring-Your-Own-Computer (BYOC) kurulumlarını içerecektir, ancak çevrimiçi elemeler de mevcut olacak.

Çevrimiçi elemeler, BYOC elemeleri, programları ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi “önümüzdeki haftalarda” DreamHack tarafından bütün oyuncular ile paylaşılacak, bu nedenle bu noktada sizlere daha fazla bilgi ulaştıramıyoruz. Ama ne olursa olsun oyuncular daha fazla rekabetçi PUBG karşılaşmasına doyacak.

DreamHack Austin PUBG 1 – 3 Haziran ​​arasında gerçekleştirilecek

Bu hafta sonu, Bükreş, Romanya’daki PGL PUBG Spring Invitational PlayerUnknown’s Battlegrounds etkinliği ile 100 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olan bir turnuva da gerçekleştirilecek. Geçen ay olan IEM Katowice’deki etkinliği, Avangar’ın zirveye çıkışı ile sona ermişti.

Önceden, DreamHack Winter 2017 hem PlayerUnknown’s Battlegrounds hem de H1Z1 için gerçekleştirilen etkinliklere ev sahipliği yaptı, bu yüzden Battle Royale moduna sahip oyunlar DreamHack etkinliklerinde daha fazla yer almaya devam edecek gibi görünüyor.

DreamHack Austin etkinliği, Teksas’taki Austin Kongre Merkezi’nde 1-3 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor