Connect with us

Espor

DreamHack Leipzig’te Bir Türk: Cem Bölükbaşı

dh leipzig cem bölükbaşı

Cem Bölükbaşı, tüm Türk espor severlere bu sporun sadece birkaç oyun üzerinden yapılmadığını gösterip üzerine bir de Abu Dhabi’de gerçekleştirilen final organizasyonunun ikinci ayağında 1. olarak hem bu F1’i espor severlere tanıttı hem de bayrağımızı yurtdışında dalgalandırdı.

Daha önce verdiği bir röportajda, simulasyonun artı yönü olarak herhangi bir zaman dilimine bağlı olmadığını ve aracınız ile kaza yapsanız bile herhangi bir maliyete sebep olmadan tek tuşla yenilenmesi olduğu belirtti.

Cem Bölükbaşı bizleri ve takımı G2 Esports’u etkinlikte temsil edecek

Daha küçük yaşlardan beri yarış aşkı ile dolup taşan Cem, bizleri ve tabii ki dahil olduğu takım G2 Esports’u 28 Ocak’ta Almanya’nın Leipzig şehrinde gerçekleştirilecek olan DreamHack Leipzig 2018 organizasyonunda yer alacak olan Gran Turismo Sport etkinliğinde yarışacak.

 

Genç sporcu bu haberi takipçileri ile Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Profesyonel oyuncu kariyerine 2013’te başlayışı ile birlikte, üstün yeteneği sayesinde dünyanın en iyilerinin arasına girmeyi başardı. Cem, yarış simulasyonları sahnesinde Dünya Şampiyonasına eşdeğer olan iRacing Dünya Şampiyonası Serisine katıldı.

Kendisine Playerbros ailesi olarak etkilikte başarılar diliyoruz!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor