Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DreamHack Marseille 2018: Çeyrek final maçları belli oldu

DreamHack Marseille 2018’de çeyrek final maçları oynanacak.

f0rest NiP ekibinden ayrıldı!

Büyük bir heyecan ile devam eden DreamHack Marseille 2018 turnuvasında çeyrek finale kalan takımlar belli oldu. 21 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan çeyrek final maçlarını kazanan ekipler, pazar günü yarı final maçlarına çıkacaklar.

Liderler direkt çeyrek finale kaldı

Turnuvada çeyrek finale kalan takımlar öncelikle grup liderleri oldu. Grup aşamasında kendi grupları içerisinde birinci olmayı başaran ekipler isimlerini direkt çeyrek finale yazdırmayı başardı. Bu ekipler NiP, Cloud9, Astralis ve Natus Vincere oldu. Bu takımlar grup aşamalarını birinci olarak tamamladı.

Diğer takımlar Grup Final Maçları ile belli oldu

Grup birincileri dışında çeyrek finale kalan takımlar ise Grup Final Maçları’nın ardından belli oldu. Oldukça önemli takımların da yer aldığı bu ekipler arasında maçlarını kazanıp çeyrek finale çıkan ekipler ise fnatic, FaZe, mousesports ve Gambit takımları oldu. Bu takımlar arasında en çok dikkat çekeni ise son dönemde performans olarak düşüş yaşasa da DreamHack Marseille 2018’de çeyrek finale kalmayı başaran Gambit oldu.

Çeyrek final programı

Bu sonuçların ardından çeyrek finale kalan takımlar belli oldu. Grup birincileri olarak NiP, Cloud9, Astralis ve Natus Vincere, Grup Final Maçları’ndan gelenler  fnatic, FaZe, mousesports ve Gambit takımları çeyrek finale kalan takımlar oldu. Grup aşamasının tamamlanmasının ardından çeyrek final maçlarının programı da belli oldu.

11:00Ukraine Natus Vincerevs. Europe mousesports
14:00United States Cloud9vs. Kazakhstan Gambit
17:00Denmark Astralisvs. Europe FaZe
20:00Sweden NiPvs. Sweden fnatic

Bu maçları kazanan ekipler ise 22 Nisan Pazar günü yarı final mücadelesi verecek. Yarı finallerden çıkmayı başaran iki takımsa aynı gün akşamı büyük final maçı oynayacak. Büyük final maçı ile beraber en iyi takımı öğreneceğiz.

NiP’nin ikinci gün performansı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive