Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DreamHack Open Anaheim’da ilk günün sonuçları!

DreamHack Open Anaheim’da ilk günün sonuçları!

DreamHack Open Anaheim'da ilk günün sonuçları!

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde, Anaheim şehrinde düzenlenen DreamHack’in 2020 yılındaki ikinci turnuvası DreamHack Open Anaheim başladı. Turnuvanın ilk günü, ilginç karşılaşmalara sahne oldu.

Brezilya’nın yükselen yıldızı FURIA ile İngiliz ekip Endpoint arasındaki karşılaşma ile turnuva izleyicilere merhaba dedi. Turnuvanın ve aynı zamanda A grubunun açılış karşılaşması olan bu eşleşme Inferno haritasında gerçekleşti. Haritanın kazananı ise 16-6 ile FURIA oldu ve Brezilyalılar Anaheim’a galibiyet ile iyi bir başlangıç yaptı.

B grubunun açılış karşılaşmasında ise oldukça merak edilen bir maç bizleri bekliyordu. İnanılmaz derecede yüksek maaşlı kontratlar imzalayan Gen.G kadrosu, Aleksi “Aleksib” Virolainen’in ardından dikiş tutturamayan ENCE karşısındaydı. Nuke haritasındaki karşılaşmada CT tarafında başlayan ve 10-5’lik skor ile ilk yarıyı önde kapatan ENCE, ikinci yarıda ise Kuzey Amerikalıların geri dönüşünü engelleyemedi. Muhteşem karşılaşmada kazanan taraf, 16-14 ile Hansel “BnTeT” Ferdinand kaptanlığındaki Gen.G oldu.

İşte DreamHack Open Anaheim 2020’de ilk günün sonuçları:

  • FURIA 16-6 Endpoint
  • Gen.G 16-14 ENCE
  • forZe 8-16 North
  • Complexity 16-11 MIBR
  • North 3-16 FURIA
  • Gen.G 16-14 Complexity

Bu sonuçlar ile birlikte ilk karşılaşmalarında 2’de 2 yapan ve gruptan çıkmayı garantileyen ekipler Gen.G ve FURIA oldu. Bu iki ekip, adını yarı finale yazdırdı.

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive