Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DreamHack Open Austin 2018’de yer alacak takımlar belli oldu

Turnuvaya davet alan son takım Luminosity Gaming oldu.

Uluslararası espor organizasyon şirketlerinden DreamHack‘in düzenlediği DreamHack Open Austin 2018‘de mücadele edecek tüm takımlar belirlendi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Austin şehinde düzenlenecek olan turnuvada toplam 8 takım yer alacak. $100.000 ödül havuzunun da bulunduğu bu turnuvada gururumuz Space Soldiers mücadele edecek takımlar arasında yer alıyor fakat SS’in nasıl bir yol izleyeceğini henüz bilemediğimiz için şu noktada herhangi bir şey söyleyebilmemiz mümkün değil. Bildiğiniz üzere Space Soldiers ekibinde son birkaç gündür bir kriz yaşanıyor ve bu krizin önüne henüz geçilmemiş gibi de gözüküyor. Eğer takım turnuvaya katılacak olursa diye şunu da hatırlatmakta fayda var. Dallas’ta düzenlenen ESL Pro League Season 7 Finalleri’ne vize problemleri dolayısıyla katılamayan Buğra “Calyx” Arkın, nihayet 10 yıllık vizesine kavuştu ve Austin’de yapılacak olan turnuvaya katılma hakkını elde etti.

Turnuvaya son davet alan takım ise Luminosity Gaming oldu. DreamHack CS: GO resmi hesabı, bu daveti bir video yayınlayarak kamuoyuyla paylaştı. Turnuvaya katılacak olan son takımın da belirlenmesiyle birlikte turnuvadaki grupların oluşturulması için grup kuraları da çekildi.

DreamHack Open Austin 2018’de gruplar nasıl şekillendi?

Grup AGrup B
Europe HeroicTurkey Space Soldiers
Denmark FragstersDenmark OpTic
United States eUnitedUnited States Rogue
Brazil LuminosityNorth America compLexity

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive