Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DreamHack Open Tours 2018: Davet alan son takım belli oldu

HellRaisers’ın da yer aldığı DH Open Tours 2018’e gidecek son takım belli oldu.

dreamhack open tours

19-21 Mayıs tarihleri arasında Fransa’da düzenlenecek olan DreamHack Open Tours 2018 etkinliğine davet alan son takım belli oldu. Temsilcimiz woxic‘in takımı HellRaisers’ın da yer aldığı turnuvaya katılan son takım GODSENT oldu.

Toplamda 8 takımın mücadele edeceği turnuva 19-21 Mayıs tarihleri arasında Fransa’nın Tours kentinde oynanacak. Turnuvanın toplam ödül havuzu 100 bin dolar iken mücadele edecek takımlar bugün yapılan açıklama ile tamamlandı. Turnuvaya son olarak GODSENT ekibi dahil oldu.

woxic’e Amerika Vizesi şoku!

Turnuvada yer alacak takımlar arasında HellRaisers da yer alıyor. Bildiğiniz üzere HellRaisers woxic’in Amerika Vizesi alamamasından dolayı ESL Pro Lig Finalleri‘ne katılamadı. Heroic ile özel bir anlaşma yapan HellRaisers, Heroic yerine DH Open Tours 2018 turnuvasına katılıyor. Heroic ise Ukrayna ekibi yerine Amerika’ya gidecek.

friberg, Heroic ile sözleşme imzaladı!

Turnuvada yer alacak diğer takımlar arasında en dikkat çekenler ise Gambit ve North takımları oldu. Özellikle Gambit’in oynadığı son turnuvada gösterdiği harika performans devam edecek mi, hep birlikte göreceğiz. Bunun dışında ESL Pro Lig’e veda ederek Fransız CS: GO topluluğunu şoka uğratan EnVyUs da turnuvayı takip edenlerin gözlerinin üzerinde olacağı takımlar arasında.

DreamHack Open Tours 2018’de yer alan takımlar

Kazakhstan GambitDenmark North
Europe HellRaisersEurope Imperial
France EnVyUsSweden GODSENT
Poland AGOUnited States Torqued

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive