Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DreamHack’de son durum: Davet edilen son takımlar belli oldu

Her yıl heyecanla takip edilen DreamHack, bu sene de müthiş maçlara ev sahipliği yapacak. Turnuva yetkilileri tarafından yapılan açıklama ile turnuvaya son olarak Gambit, NiP, fnatic ve EnVyUs dahil oldu.

Ödül havuzu tam 250 bin dolar!

18-22 Nisan tarihleri arasında Fransa’nın Marsilya kentinde düzenlenecek olan turnuvada, CS: GO’nun en iyi takımları yer alacak. 16 takımın toplam 250 bin dolar ödül havuzu için mücadele edeceği turnuvada FaZe, Natus Vincere, Cloud9, SK Gaming, Gambit ve NiP gibi büyük takımlar yer alıyor.

NiP’den bir çıkış bekleniyor!

CS: GO’nun en köklü takımı diyebileceğimiz NiP son zamanlarda biraz kötü gidiyor. Turnuvalardan istediği sonuçları bir türlü alamayan ekip, en son G2 ve North’u yenerek IEM Katowice turnuvasında 5-6 sırasında yer aldılar. Ayrıca Malmö’de 3. ve 4. sırada yer alarak Gambit’den daha iyi bir sırada bulunmayı başardı. Ayrıca bu turnuva NiP oyuncusu dennis’in 2. lan turnuvası olacak.

Turnuvaya üç takım daha dahil olacak!

Davet edilen son takımların ardından davet listesi tamamen dolmuş oldu. Turnuvaya katılacak olan son üç takım DreamHack tarafından düzenlenecek olan elemeler ile belli olacak. Bu elemelerden Kuzey Amerika ve Asya elemelerinden birer takım, Avrupa elemelerinden ise iki takımın, toplamda üç takımın daha dahil olmasıyla takım listesi dolacak. Turnuvada ki takım listesine bir bakınca gerçekten büyük bir heyecan bizi bekliyor gibi.

Turnuvaya katılacak takımların listesi

Denmark AstralisBrazil SK
Europe mousesportsFrance G2
Europe FaZeUnited States Cloud9
Ukraine Natus VincereNorth America Liquid
Kazakhstan GambitSweden NiP
Sweden fnaticFrance EnVyUs
China TyLooEurope Europe qual.
Europe Europe qual.North America North America qual.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive